-
Pompa wspomagania dziwny objaw po wymianie
Zawór zwrotny na pompie nie pomógł objawy były dalej takie same kupiłem w sklepie czerwonego atf-a i pomogło wspomaganie podczas jazdy nie odbija przynajmniej aż tak nie czuje żeby coś się działo prawdopodobnie będzie magiel do wymiany w jakimś tam czasie ale jak narazie działa to zostawiam
-
Pompa wspomagania dziwny objaw po wymianie
Na korku od płynu mam g002000 i po tych parametrach też kupowałem olej z Febi tylko nie pamiętam jakie było opakowanie bo to już nie mam
-
Pompa wspomagania dziwny objaw po wymianie
Wszystko zrobione dobrze jutro jeszcze będą próbować zmienić zawór zwrotny na pompie i zobaczę co będzie się działo
-
Pompa wspomagania dziwny objaw po wymianie
Płyn Febi przezroczysty czy taki zoltawy zgodny z parametrami audi VW
-
Pompa wspomagania dziwny objaw po wymianie
Auto to A4 B6 z silnikiem 2.4 V6 170KM o oznaczeniu BDV
-
Pompa wspomagania dziwny objaw po wymianie
Witam wszystkich Mam dziwny objaw po wymianie pompy wspomagania. Mianowicie chodzi o to że jak jadę samochodem i lekko skręcam podczas jazdy np na łuku drogi to czuć drgania tak jakby kierownica chciał sama troszkę odbić przed wymianą pompy nie było takiego objawu. Stara pompe wymienianlem z powodu braku wspomagania na wolnych obrotach
-
A4 B6 Avant by dawa2402
Cześć wszystkim;) Chciałem się pochwalić też moim samochodem;) A mianowicie Audi A4 B6 z 2002roku w wersji Avant z silnikiem benzynowym 2.4 V6 o mocy 170KM Wyposażenie standardowe : -4x elektryczne szyby -el. lusterka -dwustrefowy climatronic -kubełkowe siedzenia -oryginalny subwoofer w bagażniku Dodatkowo zrobione przez poprzedniego właściciela to przyciemnione szyby. Ja jak narazie to zmieniłem koła na oryginalne BBS skręcane R17 7J przemalowane na złoto i wypolerowanym rantem oraz zakup nowych opon letnich Imperial 215/45 R17 W planach zmiana spreżyn na jakieś obniżające żeby ładnie wyglądało i zmniejszyła się szpara między błotnikiem a oponom
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie Posiadam Audi A4 B6 Avant z silnikiem 2.4 V6 170KM Dopiero dzisiaj znalazłem trochę czasu żeby się zarejestrować Pozdrawiam wszystkich
dawa2402
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta