Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marian021188

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Marian021188 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Licznik 8e0920930j jakiego wymiennie mogę użyć? Ciężko dostać ten model a w moim padla taśma ☹️ podejdzie z nowszych b6 z modeliwego 2003 i 2004?
  3. Dzięki kolego:) Turbo w sumie ma doładowanie na moje życzenie. Powiedziałem żonie że się kończy, bo chce kupić gtb. Konektorki podoginam, ewentualnie będę szukał vacum i zmienię filtr. Ogarnę też grupę 3. Pozdrawiam serdecznie
  4. Panowie udało mi się ogarnąć 2 dynamiczne : 1 i 11. Proszę o pomoc. Dzięki. http://vaglogi.pl/log-011_LrT7U.html\ http://vaglogi.pl/log-001_C1If4G4.html
  5. Idzie to ogarnąć pod blokiem, czy potrzeba czegoś do zmierzenia ciśnienia? Dzięki.
  6. Cześć, jak w temacie: nie ciągnie od dołu, kopci po dodaniu gazu. Logi statyczne i basic. Na dynamiczne zabrakło człowieka:) Dzięki z góry za pomoc. Basic http://vaglogi.pl/log-011_6I70OA.html http://vaglogi.pl/log-003_Z2qyx.html Statyczne http://vaglogi.pl/log-023_4nX2L.html http://vaglogi.pl/log-018_fHZQfX.html http://vaglogi.pl/log-013_5UM52k.html http://vaglogi.pl/log-004_r4x6h.html http://vaglogi.pl/log-001_9ANKcr.html + grupa 7 po odpaleniu po ok 5 min http://vaglogi.pl/log-007_hMX4K7.html Robiłem to pierwszy raz, zatem proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.
  7. Cześć. Kompletował już kto cały dolot od EGR na elementach od turboworks? Obecnie mam założony centralny ic z ich logo i spoglądając na ceny części reszty dolotu wydaje mi sie to korzystniejsze niż u konkurencji. Od razu dodam że spawanie póki co nie wchodzi w grę bo jak będziecie to czytać być może już będę ojcem ? pozdro 4all
  8. Kąty Wrocławskie
  9. Cześć, pomoże jakaś dobra dusza w zrobieniu kompletu logów? Najlepiej okolice Wrocławia:) Bedzie przynajmniej dobre 0,5: ) Pozdrawiam
  10. Witam, wydaje mi się,ze przód jest trochę za wysoko. Koła 17" 225/45, przód czarne sprężyny, tył niebieskie. Proszę o wypowiedzenie się pozdro
  11. Dzięki za odpowiedź, kurde trochę daleko, jestem z okolic Wrocławia i nie wiem czy wygospodaruje czas, żeby podjechać na Mazowsze. Wpisałem zły nr katalogowy wtrysków, prawidłowy to 0414720039.
  12. Witam. Z góry przepraszam za ewentualne pomyłki. Kupiłem Audi A4 1.9 tdi avf, które miało wgrany program przez ABT, a po tym w PL zrobione kilka modyfikacji : -sprzeglo BRD - brak kata - duży centralny intercooler - zregenerowana turbina ( GT1749V (H?)) - zmienione i zregenerowane wtryski - Bosh 010078799 (AL? ) Problem jest taki ze autko ma nadmiar momentu z dołu i strasznie kopci pod obciążeniem i sporo spala ( ok 9/100). Potrzebna jest zapewne korekta softu. Pomożecie? Z góry dzięki
  13. Dobrze, dobrze:) pozdrawiam kolegę
  14. Srebrny avant avf z małym +

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.