Tak deptam a silnik nie wchodzi na obroty tak jak na zimnym silniku a kontrolki nie zapalają się żadne.st4ykool dziekuje mam tylko kontrolka check a komputer pokazuje 5 świec zarowych i klapa kolektora do wczoraj było dobrze żadnych tego typu problemów dziekuje z góry
Hej witam wszystkich
*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnnić profil.