chciałbym uzyskać aktualną moc i moment, nie to co w dowodzie, zrobić coś na zasadzie hamowni, tylko w terenie ;p jakoś musi się dać. W przypadku TDI jest dużo opisów jak to zrobić, niestety w benzyniakach już nie. Z vcdsem tylko logi zrobić a resztę albo tym kpower albo jakimś innym sposobem
*Proszę uzupełnić profil.
Witam, mam takie pytanie, google nie zna odpowiedzi, na forum też nie znalazłem dokładnej wypowiedzi a może ktoś wie
jak sprawdzić moc za pomocą vcdsa ? znalazłem jak to zrobić w tdi czyli bierzemy logi z 005 i 006 i za pomoca programu kpower wylicza nam przybliżoną moc ;P
może ktoś wie jakie logi zrobić w 1.8T AVJ żeby ten program obliczył tą moc ? albo jakiś inny sposób, no chyba że się nie da ;P
Dzięki wszystkim za odpowiedź