Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piter323

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piter323

  1. Wejdą bez żadnego probelmu. Sam miałem 7j przy et39 tylko 15 , ale to niema znaczenia. Aktualnie mam 18" et35 i 8.5j i tez podchodzi bez niczego Pozdrawiam.
  2. Opona o profilu 45 na 18” jest złym odpowiednikiem do seryjnej średnicy koła. profil 45 to do felgi 17 , a do 18 będzie 40 natomiast do 19 będzie 35. Jak różnica bedzie zbyt duza średnicy kola będziesz miał przekłamana licznikowe . Cały czas opieraj się na kole 195/65 r15 , która średnica wynosi 634.5mm a odpowiednikiem 18” będzie profil 40 i średnica np 225/40 r18 wynosi 637.2mm całe koło jest tylko wyższe o 2.7mm i taka różnica nie zakłóca prawidłowych pomiarów licznika. Notamiast to co Ty podałeś 18” na profilu 45 to już różnica 34.2 mm i to już spore przekłamania licznika średnica koła wynosi 668.7mm na profilu. Jeśli chodzi o 18” to tylko i wyłącznie 40 profil a 45 to nawet popsujesz efekt wizualny całego koła. Pozdrawiam
  3. Ja mam u siebie 8,5j et 35 18” i podchodzi bez żadnego problemu. Dystanse są niepotrzebne. Pozatym dlaczego miałoby się nie zmieścić 8.5j przy et35 skoro rs4 wychodziły na takich , a raczej zawiecha zwykłej a4 a rs4 nie jest tak zmodyfikowana. Pozdrawiam
  4. piter323 odpowiedział(a) na piter323 temat w Audi A4 B5
    I jeszcze powiedz mi czy ja mam serie czy ktoś kombinował i podniósł go , bo naprawdę to wyglada słabo. Mechanik tez zwrócił na to uwagę , ze coś za wysoko stoi stwierdził , ze mogę mieć sprężyny od avanta , ale ja nie wiem czy to prawda
  5. piter323 odpowiedział(a) na piter323 temat w Audi A4 B5
    Ok. 4000 zł kilka miechow temu wpadły nowe amorki jakie to konkretnie niewiem , bo mechanik to załatwiał. Najwyżej poszukam pudełka może jeszcze mam. A jak zarzucę sprężyny -30 to bd dobrze czy nadal za wysoko do felg 18 ?
  6. piter323 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich forumowiczów Chciałem zapytać o obniżenie a4 jak wygląda ta sprawa , jakie sprężyny dokładnie zakupić , felgi planuje 18'' 225/45/18 ale nie mam pojęcia z jakim ET. Aktualnie stoi na seryjnych 15'' 195/65/15. Obecnie nie wygląda to zbyt dobrze Audi bardzo wysoko stoi takie kupiłem. Duża jest odległość miedzy błotnikiem a oponą(załączam zdjęcia do podglądu). Wszystkie a-czwórki jakie spotykam nie stoją tak wysoko jak moja. Nie wiem czy to jest seryjne czy ktoś kombinował przy tym. Sprawdziłem nalepkę w bagażniku i odczytałem , że to jest 1BA. Dowiedziałem się , że to jest najzwyklejsze zawieszenie w a4 b5 , ale przeszkód chyba nie mam aby obniżyć i zarzucić osiemnastki ? Silnik to 1.9 TDI 110KM AFN. Rocznik to 1999, poliftowy. Proszę o odpowiedź osób , które miały z tym do czynienia lub coś wiedzą więcej ode mnie na ten temat. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.