-
Mruczek1995 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Proszę o pomoc w sprawie przełącznika a4 b6 2003
- Proszę o pomoc w sprawie przełącznika a4 b6 2003
Witam nr. MCE to 8E0 907 279 D Proszę o rozszyfrowanie o jakim nr. Kupić włącznik świateł. Dziękuję wam z całego serca za chęć pomocy. Pozdrawiam Mariusz- Proszę o pomoc w sprawie przełącznika a4 b6 2003
Siema co do informacji o spalonych żarówkach to muszę to sprawdzić. A kabel posiadam- Proszę o pomoc w sprawie przełącznika a4 b6 2003
Witam rozczytałem na naklejce 8E0 941 531 dalej rozmazane więc nie wiem czy jest jakaś końcówka A czy może jej brak. Znalazłem coś takiego zamiennik na 8E0 941 531 i na 8E0 941 531 A . Co o tym myślicie? http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-malysz-i5193145153.html- Proszę o pomoc w sprawie przełącznika a4 b6 2003
Siemka mam ksenony fabryczne z spryskiwaczami.- Proszę o pomoc w sprawie przełącznika a4 b6 2003
Witam chce wymienić włącznik świateł ponieważ nie działają przeciw mgielne. Wszystko sprawdzałem. Przed ostatecznym zaśnięciem świateł zaczęły wariowac. Okazało się że były popalone styki wewnątrz i nie dałem rady go uratować teraz działają mi tylko mijania i długie. Pozdrawiam Mariusz- Proszę o pomoc w sprawie przełącznika a4 b6 2003
Oki dziękuję sprawdzę to- Proszę o pomoc w sprawie przełącznika a4 b6 2003
Witam potrzebuje pomocy przy diagnozie nr. seryjnego przełącznika. Sprawa wygląda tak musze wymienić przełącznik na nowy. Chciałem sprawdzić nr. seryjny ale naklejka na przełączniku jest wyblakła i wytarta ... Czy istnieje sprawdzenia nr. seryjnego np. przez VAG COM ? Pozdrawiam Mariusz- Co myślicie o takim sprzęcie grającym?
Witam wszystkich Przeglądając ostatnio internety napotkałem taki cud techniki- Napiszcie co o tym sądzicie. Koszt takiego cuda to około 400 dolarów USA Pozdrawiam Mariusz- Potrzebna pomoc w diagnostyce logów vag-com
Rozumiem ... Oglądam właśnie filmiki z sprawdzania szczelności . Jak tylko przestanie padać I będę miał troche czasu to to ogarne . Bardzo Ci dziękuje Pozdrawiam- Potrzebna pomoc w diagnostyce logów vag-com
Dziękuje za chęć pomocy zaraz poszukam. Orientujesz się może czy przepływomierz w 1.8t można jakoś wyczyścić czy raczej nie jest to możliwe ?- Potrzebna pomoc w diagnostyce logów vag-com
Dziękuje ... Możesz mi poradzić jak sprawdzić szczelność dolotu z góry dziękuje. A i mam pytanko jest możliwość oceny ile ten silnik na dzień dzisiejszy ma koni ? tak mniej więcej Po odczycie tego wykresu z tej stronki co podałeś ?- Potrzebna pomoc w diagnostyce logów vag-com
Witam wszystkich. Nazywam się Mariusz i mam do was prośbę ,czy mógł by mi ktoś pomóc w diagnozie logów mojego 1.8t bfb 163 km ? Wykonałem logi według instrukcji ,3 bieg 2000 obr/min i gaz w podłoge . Logi jakie robiłem to 002, 033 oraz 115 Jestem nowy i proszę o wyrozumiałość . Znalazłem stronkę do wysyłania logów lecz ona nie działa ... Poniżej wstawiam 2 pliki , jeden to surowy który wypluł mi mój vag com a drugi to przygotowałem w exelu lecz nie wiem czy zrobiłem to dobrze więc wysyłam dwa . Z góry dziękuje Pozdrawiam wszystkich Mariusz Tu jest surowy log 1LOG-01-002-033-115.CSV A tu po obrobienu w exel'u LOG-01-002-033-115.CSV - Proszę o pomoc w sprawie przełącznika a4 b6 2003