Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Robson1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Robson1980

  1. Witam od jakiegoś czasu mam problem z przednimi drzwiami. Mianowicie centralny nie zamyka przednich drzwi kierowcy i pasażera a co za tym idzie nie uzbraja alarmu. Dodam że drzwi z tyłu się zamykają. przy podłączeniu vag wyskoczyły 3 błędy - 01131 control circut tor turn signal 25-10 Unknown Switch Condition - Intermitten -00928- Loking module for central locking: front driver side (F220) 27-00 Implausible signal -00929- Loking module for central locking: front passenger side (F221) 27-00 Implausible signal Proszę o podpowiedz co się mogło stać i jak to naprawić. z góry dziękuje i pozdrawiam
  2. Witam mam pytanie o wielkość butli jak w temacie podejrzewam że temat już był poruszany ale nie mogę znaleźć. Gazownik założył mi 55l ale codziennie robię 95km a ta wystarcza na ledwo 335km. Czy ktoś może wcisnął większą bańkę w miejsce po zapasie bez zmniejszania bagażnika. Z góry dziękuję za pomoc
  3. Byłem u zagmena dotrysk wyłączony instalować wyregulowana zobaczymy jak teraz będzie. Co do butli czy idzie założyć większą niż 54l w sedanie? Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  4. A tak przy okazji czy idzie włożyć większą bańkę do sedana? Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  5. Jutro jestem umówiony z gaownikiem na regulację. W rozmowie z nim objaśnił że dotrysk ma za zadanie smarować silnik i tym samym przedłuża żywotność gniazd zaworowych Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  6. Dokładnie zbiornik 55 baracudy 130 bo chce go czipoac maja nidy dać radę do 220km Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  7. Witam mam pytanie czy dotrysk paliwa do gazu ma sens? W moim Audi A4 b6 1.8t 163km mam od niedawna założony taki zestaw LPG: - STAG qnext plus obd - KME Silver turbo - baracuda 130 na listwie - zbiornik 45l? Auto idzie jak pocisk i wszystko było by oki gdyby nie fakt że 48l gazu wystarcza na 335kilometrow i do tego łyka 12l zupy. Gazownik powiedział że trzeba wyregulować dotrysk paliwa. Czy dotrysk paliwa jest potrzebny? Proszę o opinię. Pozdrawiam
  8. Witam mam pytanie czy dotrysk paliwa do gazu ma sens? W moim Audi A4 b6 1.8t 163km mam od niedawna założony taki zestaw LPG: - STAG qnext plus obd - KME Silver turbo - baracuda 130 na listwie - zbiornik 45l? Auto idzie jak pocisk i wszystko było by oki gdyby nie fakt że 48l gazu wystarcza na 335kilometrow i do tego łyka 12l zupy. Gazownik powiedział że trzeba wyregulować dotrysk paliwa. Czy dotrysk paliwa jest potrzebny? Proszę o opinię. Pozdrawiam
  9. Dzięki sitar Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  10. Witam mam pytanie czy może ktoś wymieniał tylne szyby w sedanie małyszu z korb na elektryczne. Czy trzeba robić instalację elektryczną czy już jest w drzwiach. Może ktoś ma fotki jak to zrobić z góry dziękuję.
  11. Witam wszystkich sorki że nie w temacie ale chyba wszyscy śpią czy coś mam pytanie odnośnie instalacji LPG może ktoś z was podpowie czy dobry zestaw czy może coś zmienić liczę na pomoc kolegów. Gazownik zaproponował taki zestaw Stag qnext plus obd, KME Silver turbo,wtryski baracuda 130, tank pod klapką, zbiornik w koło max jaki wejdzie cena 2500 co wy na to? Proszę o opinię
  12. Witam w środę prowadzę auto do gaziarza zaproponował taki zestaw zawiera: Stag qnext plus obd KME silver turbo Badura 130 Tank pod klapką Zbiornik w koło max jaki wejdzie Cena 2500 Proszę o opinię czy może coś byście zmienili A4 w serii 163KM
  13. O proszę nie doczytałem Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  14. https://rdx.de/de/produktuebersicht/audi/a4-b6-8e/rdx-frontstossstange-audi-a4-b6-8e-s-edition-frontschuerze-front zobacz sam Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  15. To po husteczke firma RDX wpisała takie oznaczenie? Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  16. Myślę że te od S-Line będą pasować Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  17. Chodzi mi o RS4 brakuje mi dwóch środek jest Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  18. Słabo widać ale ma wygląd plastra mioduAudi RS4 B7 Avant Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  19. AlboAudi RS4 B7 Avant Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  20. Wejdź na Google w grafikę i wpisz Audi RS4 Audi RS4 B7 Avant Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
  21. Coś nie mogę zdjęcia wstawić Audi RS4 B7 Avant
  22. Albo takie lepiej widać Audi RS4 B7 Avant
  23. Audi RS4 B7
  24. Witam potrzebuję kratki w zderzak jak w tytule może ktoś ma odkupie pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.