Skocz do zawartości

hotjakdog

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O hotjakdog

Informacje

  • Imię
    Łukasz
  • Miasto
    Łomża

Auto

  • Model
    A4 B8
  • Nadwozie
    Sedan
  • Rok produkcji
    2013
  • Silnik
    2.0 TFSI
  • Kod silnika
    AAS
  • Napęd
    FWD
  • Skrzynia
    S-Tronic
  • Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Ktoś, coś?
  2. Mam problem jak w temacie. A4 B8, 2.0 TFSI, bardzo cieżko pali po KAŻDYM tankowaniu i tylko wtedy. Jak odpalam później jest normalnie do tankowania kolejnego. Po tankowaniu czasami za jednym kręceniem START nie odpala, naprawdę potrzebuje trochę pokręcić aż odpali. Nawet jak silnik jest ciepły, wskazówka spada do zera, jakby nagle zrobił się zimny. Co może być przyczyną?
  3. Skąd najlepiej zamawiać?
  4. Jaki olej polecacie do 2.0 tfsi 2013? Dużo dobrych opinii o liqui moly, ale jaki dokładnie? Jaka gęstość?
  5. Jestem delikatnie zielony w temacie. Chciałbym zapytać, czy jest możliwość podłączenia tel przed bluetooth, czy jakkolwiek w tym radiu, aby muzyka leciała bezpośrednio z telefonu. Auto z 2013r, nie mam zaślepki auxa, tylko jakąś zwykłą w podłokietniku. Jakie jest najlepsze wyjście?
  6. hotjakdog

    Polecane opony zimowe

    Tylko tych D4 w rozmiarze 215/50 ostatnio nie widać, więc chyba jednak A4 będzie :/
  7. hotjakdog

    Polecane opony zimowe

    A4 B8 sedan 2013 Jaki rozmiar waszym zdaniem? 225/45?
  8. hotjakdog

    Polecane opony zimowe

    Jaka jest różnica między Nokian WR A4, a NOKIAN WR D4, oprócz hałasu? Jakie waszym zdaniem wybrać? I jaki rozmiar na 7,5"J/17"?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...