Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

raxonyo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kol6008 obserwuje zawartość raxonyo
  2. raxonyo odpowiedział(a) na raxonyo temat w 2.0TFSI
    Pojadę jeszcze do serwisu w którym auto było kupione. Może tutaj mnie zlewają bo nie dałem im zarobić przy kupnie .Byłem w salonie w Łodzi jak kupowałem auto to sprzedawca mnie totalnie zlał i nawet nie wysłał szczegółów oferty do samochodu który konfigurowaliśmy, więc stwierdziłem że nie będę się prosił żeby mi sprzedał auto. Jeżeli tam nic nie zrobią to tak jak mówi Kosmita, zostaną mi oficjalne skargi w ostateczności rzeczoznawcy, sądy i TVN Turbo
  3. raxonyo odpowiedział(a) na raxonyo temat w 2.0TFSI
    Witam, odebrałem dzisiaj auto po wymianie odmy ale nic się nie zmieniło auto pracuje tak samo. Twierdzą że to jakaś pompa i mają wytyczne od producenta że takie dźwięki są w normie. Nie chce mi się wierzyć, to już drugie ASO więc nie wiem co dalej, jechać do kolejnego czy na razie odpuścić i może się coś rozleci to wtedy będzie wiadomo co było zepsute i naprawią.
  4. raxonyo odpowiedział(a) na raxonyo temat w 2.0TFSI
    W poniedziałek jestem umówiony w ASO, to już chyba 3 wizyta (auto kupiłem w marcu). Mam nadzieję że w końcu rozwiążą problem. Ogólnie to jestem zawiedziony jeżeli chodzi o naprawy gwarancyjne, wydaje się że zatrudniają tam ludzi którzy umieją odczytać błędy z komputera a jeżeli takie nie występują to wszystko jest ok Płacąc takie pieniądze za auto oczekiwałoby się że takie problemy będą szybko diagnozowane i usuwane. Zobaczymy...
  5. raxonyo opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witam, mam problem z silnikiem 2.0 tfsi 252 hp kod silnika CYPA. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał już podobne objawy. (podaję linki do nagranych filmów https://youtu.be/NkXAAvzF6I8 oraz https://youtu.be/h3R9hm9iQLk ) Silnik nierówno pracuje czuć drgania i stukanie. Dzisiaj byłem na serwisie i szykuje się wymiana odmy (stwierdzili że jest jakaś nieszczelność). Czy ktoś z posiadaczy takiego silnika odkręcał korek od wlewu oleju na pracującym silniku ? Ja tak zrobiłem i silnik zaczął szarpać, praktycznie zgasł. Może to coś innego auto jest na gwarancji i chciałbym rozwiązać problem, ale serwisy słabo diagnozują usterki jak nie pojawia się błąd na komputerze (w pierwszym serwisie powiedzieli że nowe auto to trzeba jeździć i się nie przejmować - jak się rozleci to zrobią )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.