Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bogoszkocja

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bogoszkocja

  1. bogoszkocja opublikował(a) temat w 1.6
    Panowie bardzo proszę o podanie mi gdzie znajdę wartości korekty długo i krótkoterminowej silnika. Potrzebuje ,gdyż reguluje sobie instalację lpg. W programie DELTASCAN wchodząc w bloki pomiarowe mam jakieś wartości wyrażone w % w 4 bloku na 3-ciej pozycji. W bloku numer 10 mam w 1 , 3 i czwartej pozycji jakieś % natomiast w 2 jest wartość napięcia sondy. Nie wiem które to krótkoterminowe a które długoterminowe i co to ta trzecia wartość w procentach.
  2. Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i mieszkam w Radomiu. Na tą chwilę nie mam jeszcze audi. Myślę ,że to się szybko zmieni. Jestem na etapie poszukiwań. Interesuje mnie A4 b5 chyba raczej przed liftem z jednostką 1,6 lub 1,8 ( 125 km). Koniecznie musi posiadać LPG i klimatyzację. Gdyby ktoś coś wiedział ,bardzo bym prosił o informację.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.