Geniusswdn

PB+LPG

Osiągnięcia Geniusswdn

Reputacja

1. Witam, kupiłem auto pięknie jedzie, ale pojechałem na hamownie i się zdziwiłem wyszło 142 km i 200 nm momentu.. Gdzie powinien mieć 165 km..a na gazie 125 km, ale tu akurat jest coś nie tak bo delikatnie szarpie jakby się dlawił a poprzedni właściciel wymienił świece na dwu biegunowe, więc pewnie tu leży problem. wszystko sprawne vag nie pokazuję żadnych błędów, co sprawdzić? A może szykuje się gruby remont? Dodam, że jest coś pokombinowane z wydechem, wycięty środkowy i końcowy remusa, auto w gazie od dwóch lat. Z kolei ciekawe że przyspieszenie do setki delikatnie ponad 9 sek, a przyspieszenie katalogowe to 9.5 sek, więc tu jest lepiej, sam nie wiem co myśleć.
  2. Witam, zarejestrowałem się na forum ze względu na ramkę tablicy rejestracyjnej z Waszego klubu, myślę, że będę aktywnym klubowiczem, ale przedewszystkim chciałbym zobaczyć tematy związane z moim "nowym" samochodem, pewnie nie dam rady znaleźć wszystkich tematów bez nicku poprzedniego właściciela, ale może macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie