-
Audi A4 B5 1.9 AFN - prośba o ocene logów
Witam serdecznie, Walczę z brakiem mocy w mojej aud A4 B5 1.9 TDI AFN 81Kw. Proszę o ocenę logów statycznych. Co było aktualnie zrobione w aucie: 1.7.2019 wymieniony przepływomierz na nowy firmy BOSCH 15.7.2019 nowe przewodz podciśnienia , zaślepiony EGR i przewód od EGR 16.7 nowy zaworek N75 + ustawiona dawka paliwa na pompie 8.12.2019 wymianiona gruszka turbiny + wyczszczone turbo Logi statyczne: grupa 000 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum grupa 001 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum grupa 003 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum grupa 004 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum grupa 013 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Dzięki za pomoc i chęci
-
Audi A4 B5 1.9 AFN - brak mocy na nowym przepływomierzu
Witam serdecznie, Cały czas walczę z brakiem mocy w mojej aud A4 B5 1.9 TDI AFN 81Kw. Proszę o ocenę logów statycznych. Co było aktualnie zrobione w aucie: 1.7.2019 wymieniony przepływomierz na nowy firmy BOSCH 15.7.2019 nowe przewodz podciśnienia , zaślepiony EGR i przewód od EGR 16.7 nowy zaworek N75 + ustawiona dawka paliwa na pompie 8.12.2019 wymianiona gruszka turbiny + wyczszczone turbo Logi statyczne: grupa 000 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum grupa 001 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum grupa 003 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum grupa 004 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum grupa 013 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Dzięki za pomoc i chęci
-
Dym spod kierownicy - nie odpala
Witam posiadaczy audi, W mojej audi jakiś czas mam problem z odpalaniem silnika, rozrusznik kręcił ale auto niechciało odpalić. Po dłóższej próbie odpalenia mojej audi pojawił się dym spod kierownicy. Kabel 50 z kostki stacyjki (czerwono-czarny) wtopił się w inne kable wiązki. Zaizolowałem tylko kawałek około 30cm kabla. Po zaizolowaniu kabla, wymianie filtra paliwa i przerwie po około godzinie auto odpaliło. Kostkę stacyjki wymieniłem wczoraj, akumulator mam nowy, ale nadal ciężko pali.. Moje pytanie brzmi: Jak mogę wymienić ten kabel bez rozcinania całej wiązki przewodów? Co może być powodem że auto tak ciężko pali po długiej trasie w granicach 100-200KM? Kod błędu jaki wyskoczył to: 17978 - Zablokowana jednostka sterująca silnika. Dziękuję za pomoc
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Super! Czyli wchodzę w -->[17] - Instrument Cluster --> Coding nastepnie jak pisze kolega Banan tam zmienie kod z 04060 na 04040 Zgadza sie? Dzieki za pomoc
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Zainstalowałem wersje 1.19 - z niej odczytałem kod i zaprogramowałem immo Teraz mam nastepny problem Licznik, który włożyłem jest od 2.5 TDI z 1998r, ja mam Audi 1.9 TDI z 1997r. Wskazówka obrotomierza wskazuje mi 800 obrotów w starym liczniku była na 900 pbrotów przy zapalonym silniku. I jeszcze w tym włożonym liczniku wskazówka od poziomu paliwa raz wskazuje połowe zbiornika a raz jest na minimum, czasami sie przesuwa. Musze jeszcze dodatkowo zaprogramować licznik?
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Dziś rano podłączyłem wszystko do auta i włączyłem program VAG EEpprom Programmer (wersja 1.18 ) Przełączyłem port na COM 2 w menadżerze urządzeń i w VAG EEpprom Programmer także przełączyłem na port COM 2 Nastepnie kliknąłem w : -->,,Dash", --> Read Niestety wyświetlił mi sie komunikat jak na zdjeciu ,, No ECU Found" W czym może być problem? Dziekuje za odpowiedź
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Bardzo dziekuje Ci za pomoc i cierpliwość
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Super, zainstalowałem VAG EEpprom Programmer. Po odczytaniu pinu bede mógł przejść do VAGa i tam wykonać nastepne operacje według instrukcji podanych wyżej?
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Zrobiłem - fotka z licznika, który chce włożyć. Mam jeszcze fotke z licznika oryginalnego jeśli to pomoże moge wysłać
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Musze do tego sciągnąć program VAG Commander? Jest tam jakaś nalepka na liczniku lub coś podobnego? Szukałem czytelnych instrukcji jak krok po kroku zaadoptować nowy licznik ale każdy opisuje to inaczej i już nie wiem od czego mam zacząć..
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Cześć, Mam jeszcze pytanie. Do adaptacji nowego licznika bede potrzebował pin z nowego licznika? Mam zainstalować do oczytu pinu Vag Commander? Dzieki za odpowiedź
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Super! Wszystko działa Nie uruchomiłem programu jako administrator W sobote spróbuje włożyć nowy licznik i zakodowac immo, może mi sie uda.. Dzieki za pomoc
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Zrobiłem jak napisałeś wyżej. Niestety kod sie nie pojawił jak zapisuje to program sie zawiesza i musze go wyłączyć i jeszcze raz włączyć.. próbowałem czekac 10min ale nic nie pomogło.. nie wiem dlaczego sie tak dzieje.. Spróbowałem zainstalować VCSD - Lite --> kod sie wygenerował tym sposobem bez problemu.. Nie wiesz dlaczego sie to dzieje? Dzieki za odpowiedz
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
OKK Ide do auta jeszcze raz zrobić tak jak napisałeś
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
Podłączyłem do auta, świecił sie mi AIR BAG (wykasowałem błąd) Widocznie działa dobrze, ale nie wiem czy musze rejestrowac ten kabel czy nie, ponieważ kod sie nie pojawił.. W instrukcji napisałeś, że trzeba skopiowac całą zawartość folderu ,,Labels" (czego nie zrobiłem aktualnie a kabel działa) Musze to zrobić?
jarek8114
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta