Treść opublikowana przez Synek_LSW
-
Audi Grudziądz
Serdecznie zapraszamy !!!!!! https://www.facebook.com/events/2275458099172652/
-
Centralny magic alarm fai820
Witam. Mam problem z centralnym, od jakiegos czasu przestalo mi domykac szyby przy zamykaniu. Ma ktoś moze schemat podlaczenia ?
-
Xenon
Siemanko. ostatnio zamieniłem lampy na xenony, i tu się pojawił problem. Raz świeci lewa strona raz prawa albo wcale.... I czasami nie mogę otworzyć szyby(elektryczne otwieranie). Czasami słychać przy włączaniu świateł taki zgrzyt. Dodam że moje Audi a4b5 95rok
-
Klimatronik 95rok
Witam. Mam problem z klimatyzacją, Klima jest nabita a nie chce się załączyć sprężarka, czy to wina sprężarki czy coś innego?
-
climatronic
mozna zamknac. temat zalatwiony, poszedl panel sterujacy
-
climatronic
Siemanko. Mam problem z klimatyzacją. W maju nabiłem klime i działała zajefajnie... do czasu aż nie odgrzybiłem nawiewu pianką, Problem polega na tym że w środkowych nawiewach leci zimne powietrze, a na bocznych ciepłe(jakby z zewnątrz) Pomocy!!!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Zawitałem na te forum ponieważ zakupiłem strzałę... :3. Więc jeszcze raz Siema!!!!!! PIONA !!!!