No wlasnie widziałem schemat jak to jest zamocowane.. ale jak to wyjąć? w 'kieunku szyby' - czyli jak załóżmy stoje przed samochodem, to na plasko ciagne ja w lewo, tak jak bym po szybie chciał ja przesunąć ??
I potem będę mógł ja założyć bez problemu spowrotem ? ;>
Dodaje ten schemat jak by ktoś chciał obczaić