-
Problem z radiem
Witam mam problem z radiem po wyjęciu akumulatora na noc żeby go naładować. Po naładowaniu radio nie chce się wyłączyć to znaczy wyświetlacz za świeci się na chwilę i gaśnie ( wyświetlacz robi się tylko czerwony na chwilę i gaśnie). Proszę o jakąś podpowiedź co się mogło stać. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Witam pytanko czy bezpieczniki 80 A który znajduje się na pod szybiu razem z ECU nie mam zasilania czy to może być powód że audi nie odpala. Z góry dziękuję za informację. Byłem teraz u mechanika opisałem moją sytuację i że brak jest zasilania właśnie na bezpieczniku 80 A który odpowiada za rozruch. Moje pytanie gdzie szukać przyczyny.
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Ok dziękuję.
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Dziękuję za cenne info jutro jeszcze raz rozkrece obudowe ECU i sprawdzę to .może tam tkwi problem. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Tam przy ECU jest aż tyle bezpiecznikow ?na tyle co odchylilem pokrywę obudowy po odkreceniu 3 srubek widziałem tylko mały bezpieczniki 15A i ten duży 80A.
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Rok 2001 AVX LUB AWX 1.9 TDI
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Kolego a czy są tam jakieś inne bezpieczniki jeśli tak to od czego.? Które mogą odpowiadać za rozruch. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Witam problem z odpalaniem powrócił a moje pytanie za co odpowiada bezpiecznik 80 A w czarnej puszce na pod szybiu tam gdzie znajduje się komputer. Bo na tym bezpieczniku nie ma prądu po przekreceniu kluczyka.
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
A więc pompa oleju się rozleciala razem z turbina A przy okazji zrobiłem rozrząd zawieszenie przód dwa banany i jeszcze któryś wahacz oleje filtry wyszło 3400.
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Witam chciałem podziękować za wszystkie odp związane z moim wcześniejszym problemem i przekazać że silnik ?wczoraj odebrałem bryczke. Pozdrawiam
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Wszystko sie okaże jutro dziękuję za wszystkie komentarze Napiszę jutro jak coś będę wiedział. Pozdrawiam
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Na to wygląda że coś z nią było nie tak teraz będą turbine musieli zrobić na gwarancji ale reszta pojdzie z mojej kieszeni ?
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Dzisiaj to już za późno jutro mechanik sprawdzić ma wszystko
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
A juz wcześniej zglaszalem machanikowi że wyskakuje błąd przeładowania turbiny
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Turbina jest na gwarancji bo robiłem w wakacje. Jutro się dowiem bo mechanik obiecał mi że to rozbieżne i sprawdzi. Pozdro
Ksieciunio76
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta