Treść opublikowana przez Ksieciunio76
-
Problem z radiem
Witam mam problem z radiem po wyjęciu akumulatora na noc żeby go naładować. Po naładowaniu radio nie chce się wyłączyć to znaczy wyświetlacz za świeci się na chwilę i gaśnie ( wyświetlacz robi się tylko czerwony na chwilę i gaśnie). Proszę o jakąś podpowiedź co się mogło stać. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Witam pytanko czy bezpieczniki 80 A który znajduje się na pod szybiu razem z ECU nie mam zasilania czy to może być powód że audi nie odpala. Z góry dziękuję za informację. Byłem teraz u mechanika opisałem moją sytuację i że brak jest zasilania właśnie na bezpieczniku 80 A który odpowiada za rozruch. Moje pytanie gdzie szukać przyczyny.
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Ok dziękuję.
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Dziękuję za cenne info jutro jeszcze raz rozkrece obudowe ECU i sprawdzę to .może tam tkwi problem. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Tam przy ECU jest aż tyle bezpiecznikow ?na tyle co odchylilem pokrywę obudowy po odkreceniu 3 srubek widziałem tylko mały bezpieczniki 15A i ten duży 80A.
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Rok 2001 AVX LUB AWX 1.9 TDI
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Kolego a czy są tam jakieś inne bezpieczniki jeśli tak to od czego.? Które mogą odpowiadać za rozruch. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Witam problem z odpalaniem powrócił a moje pytanie za co odpowiada bezpiecznik 80 A w czarnej puszce na pod szybiu tam gdzie znajduje się komputer. Bo na tym bezpieczniku nie ma prądu po przekreceniu kluczyka.
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
A więc pompa oleju się rozleciala razem z turbina A przy okazji zrobiłem rozrząd zawieszenie przód dwa banany i jeszcze któryś wahacz oleje filtry wyszło 3400.
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Witam chciałem podziękować za wszystkie odp związane z moim wcześniejszym problemem i przekazać że silnik ?wczoraj odebrałem bryczke. Pozdrawiam
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Wszystko sie okaże jutro dziękuję za wszystkie komentarze Napiszę jutro jak coś będę wiedział. Pozdrawiam
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Na to wygląda że coś z nią było nie tak teraz będą turbine musieli zrobić na gwarancji ale reszta pojdzie z mojej kieszeni ?
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Dzisiaj to już za późno jutro mechanik sprawdzić ma wszystko
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
A juz wcześniej zglaszalem machanikowi że wyskakuje błąd przeładowania turbiny
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Turbina jest na gwarancji bo robiłem w wakacje. Jutro się dowiem bo mechanik obiecał mi że to rozbieżne i sprawdzi. Pozdro
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Nie przejechał długiego odcinka może z maks 500 metrów może mniej. Oby tłoki były ok. Pozdrawiam
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Dzięki za info też mam taką nadzieję że to turbina bo remont to chyba nie opłacalna rzecz. Pozdrawiam
-
[B6 TDI PD] Problem z silnikiem, biały dym.
Witam Panowie mam problem jadąc dziś swoim audi na początek był spadek mocy A po chwili zaczął się wydobyć biały dym z rury wydechowej gdy zjechał zgasilem aut po ponownym uruchomieniu dym się dalej wydobywal i zaczęło trzas silnikiem.przy próbie ponownego do palenia kontrolki zgasly i nie udało się go uruchomic. Pytanie moje czy to padł silnik czy to może być od turbiny. Pozdrawiam
-
Problem z odpalaniem po przekreceniu kluczyka zero odzewu rozrusznika audi a4 b6 1.9 131KM
Dziękuję wszystkim za pomoc.
-
Problem z odpalaniem po przekreceniu kluczyka zero odzewu rozrusznika audi a4 b6 1.9 131KM
Witam Panowie dwa dni temu doszedłem do tego czemu MOJE audi raz paliło rano A raz nie przyczyną była rozszczelniona obudowa KOMPUTERA ktoredy dostawał się wilgoć . Uszczelnilem i auto pali bez problemu.
-
Problem z odpalaniem po przekreceniu kluczyka zero odzewu rozrusznika audi a4 b6 1.9 131KM
Witam Panowie dwa dni temu doszedłem do tego czemu MOJE audi raz paliło rano A raz nie przyczyną była rozszczelniona obudowa KOMPUTERA ktoredy dostawał się wilgoć . Uszczelnilem i auto pali bez problemu. Źle napisałem przed od palaniem 12.2 A przy rozruchu spada do 10.2 reszta tak jak pisałem. Np dziś o 11 odpalił od strzała A wczoraj o 5.rano za 8 razem dopiero .Ale zrobię tak jak mówisz jeśli jutro znów będzie problem z aku to wezmę go na prostownik.
-
Problem z odpalaniem po przekreceniu kluczyka zero odzewu rozrusznika audi a4 b6 1.9 131KM
Kolego a może Ty masz jakiś pomysł na moją usterkę bo ja już głupi jestem i chyba w poniedziałek zawiozę auto do mechanika.
-
Problem z odpalaniem po przekreceniu kluczyka zero odzewu rozrusznika audi a4 b6 1.9 131KM
Źle napisałem przed od palaniem 12.2 A przy rozruchu spada do 10.2 reszta tak jak pisałem. Np dziś o 11 odpalił od strzała A wczoraj o 5.rano za 8 razem dopiero .Ale zrobię tak jak mówisz jeśli jutro znów będzie problem z aku to wezmę go na prostownik.
-
Problem z odpalaniem po przekreceniu kluczyka zero odzewu rozrusznika audi a4 b6 1.9 131KM
Witaj kolego dziś się wziąłem za sprawdzanie aku przy rozruchu 10.5 później rośnie do 14.3pod obciążeniem świateł ogrzewania radia spada na chwilę do 14.11 i wraca do 14.3.kabel od aku oczyszczone został Tylko kabel od automatu przy rozruszniku żeby wyczyścić i zmienić wsuwke Ale do tego kanał potrzebnym więc muszę poczekać na mechanika albo kanału gdzieś poszukać.
-
Klapa bagażnika nie otwiera sie
Kolego może to być siłownik zamka bo miałem podobnie tylko u mnie było tak że zamek się otwierał za pierwszym razem A później nie. Po jakimś czasie znów działał ale tylko raz i tak w kółko.