Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ksieciunio76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ksieciunio76

  1. 12.2 to jest bez od palenia przy rozruchu muszę brata poprosić żeby mi pomógł to sprawdzić
  2. Kolego dziś rano sprawdzałem aku i mierniki pokazał po całej nocy przestoju 12,2 .jeszcze spróbuję zdjąć wsuwke z automatu na rozruszniku co prąd podaję i ją wyczyścić. Mechanik tego nie sprawdzał tylko zasugerował że to wina automatu i go wymienił po czym było To samo więc załatwił drugi rozrusznik i podmienil i też auto nie chciało odpalić po czym poprawiał wsuwke do automatu i auto paliło przez miesiąc i znów usterka wróciła a mechanik stwierdził że on już nie mam pojęcia co to jest.
  3. A tak na marginesie to kontrolki przy rozruchu nie przygasajaja
  4. No to facet w sklepie jak mierzył to powiedział że przez chwilę prąd spadł poniżej 10 ale odpalił normalnie i powiedział że aku ok
  5. Kolego a wiesz może jak zdjąć kable ten co idzie do automatu bo ta wsowka ma jakies zabezpieczenie i nie dałem rady jej zdjąć ostatnio.
  6. Nie mam ale chyba będę musiał kupić i sprawdzić zaraz po nocy jaki jest stan aku
  7. Kolego akumulator facet Mi sprawdził w sklepie miernikiem i powiedział że nawet pod obciążeniem aku jeszcze jest dobry miałem antykune ale odlaczylem ją bo też myślałem że może ona rozladowywuje mi aku ale to nic nie zmieniło. Drugi rozrusznik już założony i ta sama sytuacja już nie mam pojęcia co o tym myśleć. A co do opalania na lince to wiem że rozrząd może przeskoczyć i kłopoty gotowe ale dziękuję za info :-).
  8. Witam serdecznie chciałbym odświeżyć temat. Mam problem z odpalaniem po przekreceniu kluczyka zero odzewu rozrusznika ale słychać tykniecie. wymieniony został automat i kostka stacyjki i dalej był problem z odpalaniem mechanik podobno poprawił kabel od automatu i auto zaczęło palić ale po około trzech może czterech tygodniach objawy wróciły auto paliło za drugim razem czasem za piątym aż parę dni temu wogule nie odpalił dopiero na lince odpaliłem. Teraz pali za którymś razem ale jak już wspomniałem odpali to pali za każdym razem problem wraca po nocnym postoju. Czy miał ktoś już taki przypadek i czy jest przekaźnik od rozrusznika. Pozdrawiam
  9. MOJE auto to Audi A 4 B6 131 KM JESTEM Z KRAKOWA.
  10. Witam serdecznie chciałbym odświeżyć temat. Mam problem z odpalaniem po przekreceniu kluczyka zero odzewu rozrusznika ale słychać tykniecie. wymieniony został automat i kostka stacyjki i dalej był problem z odpalaniem mechanik podobno poprawił kabel od automatu i auto zaczęło palić ale po około trzech może czterech tygodniach objawy wróciły auto paliło za drugim razem czasem za piątym aż parę dni temu wogule nie odpalił dopiero na lince odpaliłem. Teraz pali za którymś razem ale jak już wspomniałem odpali to pali za każdym razem problem wraca po nocnym postoju. Czy miał ktoś już taki przypadek i czy jest przekaźnik od rozrusznika. Pozdrawiam
  11. Witam serdecznie wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.