-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUHFAFL6DA173074 prosze i dziekuje
-
Ubytek płynu w zbiorniczku
upg wykluczone Mam nadzieję, że to wąż, bo egr jest zaslepiony I wyłączony, podobnie dpf
-
Ubytek płynu w zbiorniczku
Witam, Od jakiegoś czasu ubywa mi płyn chłodniczy, pod autem pojawia się plama po płynie, ale nie widać nigdzie wycieków, auto ma moc, kompresja jest, brak tlenku węgla w płynie, nie wyrzuca płynu przez korek. Czekam na sugestie Pozdrawiam
- 2.7 do b7
-
Sprężyny a amortyzatory
Już wszystko wiem, dzięki wielkie
-
Sprężyny a amortyzatory
Witam, chciałbym obniżyć trochę (po- 30)swoją b7ke w q, lecz nie wiem czy wymienic same sprężyny czy muszę wraz z amortyzatorami?
-
Brak nawiewu na szybę B7 07r. 2.0tdi q
Sprawa rozwiązana, zatarta zębatka silniczka, która doprowadziła do jego spalenia
-
Brak nawiewu na szybę B7 07r. 2.0tdi q
Witam, niedawno zauważyłem brak nawiewu na szybę, dmucha tak jakby cos blokowalo powietrze, czyli zapewne klapy. Czy to wina samego silniczka? Czy może jest inna przyczyna. Prosiłbym także o numery tego silniczka oraz jakie mogą być koszty takiej wymiany?
-
Migajaca kontrolka świec, tylko
Pierwsza opcja jak najbardziej trafna, tak też jest i winna jest grucha od podcisnienia, jutro obejrzy mechanik i wymiana tej części, co dalej się okaże
-
Migajaca kontrolka świec, tylko
Błąd wałka tym razem nie wyskoczył, lecz tym razem wraz z kontrolka świec, zapalił się check engine, komputer pokazał błąd p0299- turbosprężarka podcisnienia, błąd stały
-
Migajaca kontrolka świec, tylko
Zdradzę gdy tylko, znajdę czas
-
Migajaca kontrolka świec, tylko
Nie pokazuje żadnego nowego błędu
-
Migajaca kontrolka świec, tylko
Witam, Co chwilę coś mi się dzieje z autem, teraz zaswieca się kontrolka świec (sterowanie silnika) I miga, oczywiście wchodzi w tryb awaryjny, podczas wymiany uszczelki pod pokrywa zaworów zostałem poinformowany przez swojego mechanika, że mam już trochę wytarte szklanki na wałki, ale silnik chodzi bez zmian, nie chodzi głośniej ani nie pracuje inaczej, dodam także, że wywalilo mu błąd czujnika, położenia wałka, więc może walek, już do wymiany, może egr zapachany, czy może gdzieś keble nie stykają? Jakieś sugestie, będę bardzo wdzięczny za pomoc Pozdrawiam
-
Silnik grzeje się do wysokiej temperatury
Witam, I przepraszam za brak mojej obecności w wątku, ale problem został rozwiązany. Problemem był zapachany wężyk, oraz termostat się nie zamykał. Dzięki wszystkim za zaangażowanie w mojej sprawie ?
-
Silnik grzeje się do wysokiej temperatury
Ilość płynu jest bez zmian, zero ubytku, nieszczelności nie znalazłem, czujników nie sprawdzałem, bo nie mam czym, a nie mam czasu jeździć i sprawdzać. Najwięcej ile miałem to ponad 110 st. Wskazówka była za pierwszą kreska po 90 st. Wtedy już się zapalilo ostrzeżenie o wysokiej temperaturze. I nie wiem czy płynu ubywa, ponieważ na zimnym silniku go nie katuje