-
Nowicjusz - wątek powitalny
I jak wrażenia? Podobno te 2.7 TDI dobre do chip tuningu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, testowałeś już na autostradzie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Wesołych Świąt
Dzięki i wzajemnie!
-
Drgania, szarpanie po przełączeniu na LPG
Nie wiem jak z tą gwarancją, ale u mnie było podobnie i winą były wtryski gazu. Pokryłem koszta z własnej kieszeni i na razie spokój.
-
A4 B6 Problem z Kierunkowskazami
Na pierwszy rzut oka nie da się ocenić czy manetka jest dobra - najlepiej zdiagnozować usterkę podłączając pod VAGa. Jeżeli nie posiadasz VAGa wystarczy, że podjedziesz do jakiegoś mechanika - zależy od mechaników, ale średnio biorą 20 zł (u znajomych) za podłączenie i skasowanie błędów
-
Blokada prędkości/włącza się ogranicznik prędkości
Ostrzeganie o przekroczonej prędkości można najprościej wyłączyć jadąc szybciej o 5 km/h niż jest ustawione ograniczenie na fisie i wcisnąć ''Check'' na dłużej niż 1 sekundę
Gierczak
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta