-
AFN 110KM Problemy z odpalaniem
Problem rozwiązany, zmieniłem filtr paliwa od golfa 2 Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
AFN 110KM Problemy z odpalaniem
Tak samo było, dzisiaj zamawiam przewody I inny filtr Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Lz9u A4 B5 avant
Dobre masz oko[emoji6] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Lz9u A4 B5 avant
Air sprzedawał znajomy który miał podobna, w sumie to tylko kolorem się różniła[emoji4] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
AFN 110KM Problemy z odpalaniem
Właśnie też już tylko obstawiam sekcję ssąca pompy, ale miałem nadzieję że ktoś jeszcze jakiś nowy pomysł poda Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Lz9u A4 B5 avant
Zapomniałem dodać że turbo Tez w planach[emoji4] Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
AFN 110KM Problemy z odpalaniem
Cześć, przejdę do sedna. Z rana gdy próbuje odpalić kręcę z 10 sekund po czym odpali ale od razu gaśnie za drugim odpali na strzał, gdy zostawię już odpalony zaczyna się dławic i gaśnie gdzieś po 5m/10m dodatkowo gdy już po jakimś kilometrze czuć ze auto nie reaguje na gaz lecz po chwili jest ok. Nie ma znaczenia czy ciepły czy zimny, po przyjeździe do pracy (20km) zgaszę auto lecz za 5 min jest to samo. Kąt wtrysku oraz dawka ustawione książkowo, przewody od baku po filtr sprawdzone, filtr paliwa wymieniony, gdy lałem paliwo z lejka grawitacyjnie do pompy nie było problemu.
-
Lz9u A4 B5 avant
Siema, przygodę z moim autem zacząłem trzy lata temu, ogólnie miało być to pojazd tylko do pracy itp. w tym czasie auto było seryjne, w drodze do roboty ustrzeliłem nią pięknego dzika, po strzale musiałem wymienić prawy reflektor z kierunkiem, lewy błotnik, zderzak, kły, i obudowę filtra powietrza. Kupiłem niezbędne graty żeby to naprawić i pojechałem do lakiernika od którego wszystko się zaczęło;D Wyposażenie ogólnie bieda, tylko climatronic Co zmieniłem? - Pompa "11" - Wtryski 240 - Centralny FMIC - Konsola z radiem 2 din - Air Ride - Alu 18 z A4 B7 8j Zima, na lato z R8 10.5j (dopiero zakupione) - Turbo AWX - Lampy obecnie depo do polifta lecz przymierzam się do założenia ORI przerobionych na Bi-Led - Moduł kierunkowskazu USA - Fotele skórzane z grzanymi d*pami oraz pompowane lędźwie - Jarzma od passata B5 z tarczami 312 - Swap skrzyni z silnika AJM (ori była automatyczna) - Sprzęgło obite kevlarem pewnie o czymś zapomniałem;) Na wiosnę planuje założyć zderzaki, progi, grill oraz kiera od S4 B5 które to już wszystko czeka na ciepłe dni w garażu. Potrzebuje dokupić halogeny oraz spryskiwacze lamp do Poliftowego zderzaka S4 także jeśli ktoś ma to proszę o wiadomość ;D Co na przyszłość? - Full FIS - Wydech z kwasiaka - zmiana węży od Aira z 8 na 12 (gdy tylko będzie ciepło zabieram się za zmianę) - Dołożenie butli pod Air min. 50l -zabudowa Air
-
FakeS4B5 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc, jestem Jakub posiadam Audi A4 B5 110km AFN w wersji avant mieszkam w okolicach Gorzowa WLKP. plan na auto mam prosty, tak jak nick;)