Treść opublikowana przez porsche19961
-
Zamiana Amorków z 1BA na 1BV
1BA i 1BV sie różnią pracą, na pewno są inne, mają krótszy skok chyba
-
Zamiana Amorków z 1BA na 1BV
Wiem wiem, dlatego chce go też obniżyć, i założyć odpowiednie amortyzatory zeby to jakos jezdzilo i wyglądało. Chodzi mi o numery tych amorkow Sachs
-
Zamiana Amorków z 1BA na 1BV
Witam, posiadam audi a4 b6 1.8t AVJ Sedan ośka, chce zmienić amorki na 1BV jakie są zamienniki tego, chodzi mi o jakieś sachs czy cos, + sprężyny eibach pro kit
-
Ustawienie gwintu, ocena wyniku pomiaru kół
Witam, otóż posiadam gwint od 3 dni firmy AP sporthwarke, mechanior mi ustawiał na oko wysokość itp, czy mozecie po tych danych stwierdzić ze krzywo stoi auto? bo z tego co sam widzę na tej kartce to srednio to wszystko wygląda, proszę o sprostowanie moich danych Pozdrawiam
-
Ap Sporthwarke, zamiana na cos innego
Przed chwilą rozmawiałem z panem Krzysztofem i powiedział ze nie ruszał twardości, zachował tą samą twardośc
-
Ap Sporthwarke, zamiana na cos innego
Powiem tak kolego, auto mi dziwnie skacze, jedziesz na prostej drodze i są lekkie wyboje to juz czujesz to strasznie ? moga być np sprężyny zużyte czy cos? bo Gwint kupiłem używany, i sie okazało ze przod to smietnik wiec zregenerowałem go w pecar, a sprezyny stare i tył tez stary
-
Ap Sporthwarke, zamiana na cos innego
Witam serdecznie, od 3 dni posiadam gwint Ap Sporthwarke, i stwierdzam że jednak gwint to nie dla mnie, potrzebuje cos bardziej komfortowego a zarazem zeby był nisko i ładnie sie trzymał drugi, moje auto a4 b6 1.8t sedan ośka, myslalem nad zestawem Bilstein b12 pro kit albo proline, jak macie jakieś tańsze pomysły i równe moim oczekiwaniom to proszę o info. Pozdrawiam
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Panowie, w ta dolna części lepiej siatkę abs czy z 6gti docinać bo mam już zakupione tylko nie wiem czy idzie to ładnie dociąć
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dobra, podsumowując jaki zestaw wahaczy brac? SKV<LEMF>MS?
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Kolego, zaktualizujesz zdjęcia? bo nie ważne fotki są juz.
-
Analiza Błedów
2.4, mialem przekladke z automatu na manuala, moze komp od 2.8.
-
Zawieszenie Sportowe AP
Witam serdecznie chce zakupić taki zestaw do mojego a4 b6 sedan, https://apshop.pl/zawieszenie-sportowe-Audi-A4-Sedan-B6-SP10-373-18301.html , co o tym mysliscie?
-
Analiza Błedów
Auto to a6 c5 2.4, prosiłbym o szczegolowe wytłumaczenie, dodam ze na benzynie auto dławi sie i słąbo bardzo idzie, na gazie git. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 3B0 907 551 B Component and/or Version: 2.8L V6/5V G 0002 Software Coding: 11501 Work Shop Code: WSC 06325 Additional Info: XXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXX 6 Znalezione: 17833 - EVAP Purge Valve (N80): Short to Ground P1425 - 35-00 - - 17841 - Secondary Air Pump Relay (J299): Open Circuit P1433 - 35-00 - - 17938 - Camshshaft Timing Adjustment: Short to Ground P1530 - 35-00 - - 17840 - Secondary Air Injection Solenoid Valve (N112): Open Circuit P1432 - 35-00 - - 17923 - Intake Manifold Valve (N156): Short to Ground P1515 - 35-00 - -
-
Głośniki do A4 b6
Witam, panowie pewnie są jakieś tematy o nagłośnieniu lecz nie znalazlem nic konkretnego, potrzebuje porady na co wymienić głosniki w a4 b6, przód i tył, coś niezbyt drogiego, max do 500 zł na wszystkie głosniki, i nie chce dokładać zadnych wzmacniaczy itp, wolałbym zeby wszystko było Plug and play, w sensie wpiąć kostki itp i git, elektryka mi jest daleka więc nie ogarne nic z lutowaniem itp, co polecacie pany?
-
Stuki na wstecznym przy hamowaniuo
Witam, otóż nastąpił problem, podczas cofania jak wciskam hamulec to jest takie stuknięcie z przodu auta tak jakby przy hamulcach, jak jade do przodu to nie ma tego problemu. W czym rzecz ?
-
Przepalające sie żarówka H7
Witam, otóż mam problem z przepalającymi się żarówkami, miałem wczesniej H7 ledy i paliły z 4 miechy i padły, oddałema na gwarancje i przysłali nowe, załozyłem i teraz padła lewa, po czym zalozylem zwyke zarowki Bosmy h7 i 2 dni i znowu padła lewa... dodam że na lewej lampie nie mam tej kostki co sie wpina do zarowki h7 tylko takie druciki wciskane, pewnie kostka walnieta, ale raczej to nie przyczyna.. dodam ze ladowanie jest dobra kolo 14 bo patrzyl elektryk ... co moze byc przyczyna..
-
Przepalające sie żarówki H7 Led
Witam, otóż używam od paru miesiecy żarowki H7 led takie https://allegro.pl/zarowki-led-h1-h3-h4-h7-h8-h11-hb3-hb4-hb5-16000lm-i7277607488.html jedne chodziły 3 miesiace, i przepaliła sie jedna a pozniej druga, oddałem na gwarancje i dostałem nowe, po tygodniu uzytkowania padla lewa, (dzis) a druga jeszcze sie pali, dodam że czasami wywalał mi błąd can bus i tylko na prawej, a było tak ze przez 3 dni nie bylo zadnego błedu, albo był raz z dwa i pozniej cały dzien spokoj, czym to spowodane panowie, co sprawdzic?
-
Maglownica regeneracja
Witam, ponawiam temat maglownicy ponieważ nie znalazłem konkretnego tematu co zrobić z moim maglem, otóż są stuki i cieknie powoli płyn, wahacze są sprawne, gosc z stacji diagnostyczne mowi ze Magiel do roboty, moje pytanie brzmi jaki magiel zamontować model auta do B6 1.8T AVJ Sedan, napęd przód, od exeo czy b7? Mój VIN to WAUZZZ8E52A096980
-
Tarcze Rotinger GT
Założyłem je z ferodo premier jakoś tam supee nie hamują, ale mała roznica jest, płynu nie zmieniałem ma to znaczenie? Nie wiem jaki tam jest i ile ma lat, dodam jak hamuje z 140 to trochę twardnieje pedał i słabiej hamuje, pewnie klocek lipa?
-
Can-Bus h7 problem
Witam otóż kupiłem ledy h7 które maja wbudowane system can bus który nie robi problemu i nie daje sygnału iż dana żarówka pobiera mały prąd, na kolegi a4. B6 nie wywala błędu a u mnie wywala czasami a czasami nie, i tylko prawa zarowka, lewa nic, dodam iż na lewej nie mam kostki tylko te druciki są a na prawej jest cała kostka na której wywala mi czasami błąd i piszczy co jakiś czas, co może być przyczyna, jakies zakłócenia czy jak?
-
Tarcze Rotinger GT
Wlasnie nie wiem czy takie wentylowane brac? czy zwykle pelne od zimmermana? ktore beda lepsze kolego, jak sadzisz?
-
Tarcze Rotinger GT
Witam panowie, szybkie pytanko, ktoś jezdzi na tych tarczach https://allegro.pl/tarcze-rotinger-gt-audi-a4-b5-b6-b7-288mm-i7421640487.html ?? czy klocki ferodo beda pasowały? I jak sie sprawują? Pozdrawiam
-
Słabo świecące lampy
Witam, mój problem tkwi w zwykłych lampach, otóż włożyłem do lamp ledy H7, świeci to tak srednio lecz na żóltych zarowkach tak samo... co polecacie wymiane soczewek? z b8? kupienie DEPO Black z Alledrogo, czy jakies przeróbki, proszę o doradztwo w stopniu profesjonalnym, co i jak zrobić jeżeli mam wprowadzić jakieś zmiany, pozdrawiam!
-
BRC Genius Brak MAP SENSOR
Witam, moj problem NADAL tkwi w duzym spalaniu, bylem na regulowaniu itp, nic nie pomogło, dojechalem do kolejnego gazownika BRC w olsztynie i gosc sie przejechał stroił itp, i mowi ze cos nie tak, bo zaznaczone w programie ze MAP SENSOR jest, a w samochodzie go nie ma, i mowi ze to moze byc problemem, cos tam pogrzebał i kazał przejechać sie z tydzien i zobaczyc czy są zmiany w spalaniu, jestem w trakcie tej operacji, ale chciałęm dodać że mam reduktor BRC 1500 który posiada max moc do 190km... obecnie mam 185-190 koni AVJ po wiekszych wtryskach+DP+ mapa, lecz przed mapą też mi dużo palił, co sądzicie o tym MAP SENSOR?
-
Dziwne odgłosy paska wielorowkowego
Witam, otóż panowie odbiegają dziwne odgłosy mi z przedniej strony auta, czasami słychać czasami nie, jak daje na obrotach jałowych gazu powoli to ten odgłos przyspiesza, dodam iż rozrząd z napinaczem nowy, koło pasowe z lewej na dole też nowe, jak włączam klime to nie słychać tego, co może byc przyczyną panowie. I znalazlem takie oto zaciecię na tym gumowym wężyku od czego to jest, i czy to zaszkodzi w czyms? Dodam że ten wężyk jest za pokrywą silnika 1.8T połączony z tymi wszystkimi wężykami i zaworami małymi video-1529603376.mp4