-
Odpalanie na zimnym - czy to normalny odgłos ? - filmik
Pompa jest po lewej stronie jak stoisz przed autem. Najlepszy dostep od dolu. Wysłane z mojego BV6000 przy użyciu Tapatalka
-
Odpalanie na zimnym - czy to normalny odgłos ? - filmik
Na zimnym silniku zalacza sie poma powietrza wtornego i podaje dodatkowe powietrze do katalizatorow. Ja mialem taki odglos w swojej s4 b6 po podlaczeniu VAG pokazalo Blad pompy powietrza wtornego- niedrozny zawor. Wlalem kilka razy srodek do czyszczenia ukladu paliwowego i katalizatorow i problem znikl. Wysłane z mojego BV6000 przy użyciu Tapatalka
-
Odpalanie na zimnym - czy to normalny odgłos ? - filmik
Mysle ze to pompa powietrza wtornego robi ten chalas. Sprawdz VAG-iem, prawdopodobnie nie drozny zawor. Wysłane z mojego BV6000 przy użyciu Tapatalka
-
Odpalanie na zimnym - czy to normalny odgłos ? - filmik
Mysle ze to pompa powietrza wtornego robi ten chalas. Sprawdz VAG-iem, prawdopodobnie nie drozny zawor. Wysłane z mojego BV6000 przy użyciu Tapatalka
-
Kopci na czarno.
Witam, mam problem tego typu ze czasami kopci mi na czarno z jednej rury wydechowej s4 b6 4,2 BBK. Swiece wymienione, sprawdzane VAG-iem nie ma zadnych bledow. Prosze o pomoc. Wysłane z mojego BV6000 przy użyciu Tapatalka
-
Tom s4 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam Wysłane z mojego BV6000 przy użyciu Tapatalka