DYLU_BST

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia DYLU_BST

1. DYLU_BST

2.0 tdi blb remont?

Witam walczę z potworem pijącym olej ogólnie było tak że znikał olej i płyn zrzucilem głowice i okazało się że jest pęknięta w 3 miejscach no to kupiłem druga regenerowana i problem jest taki że po montażu płyn stoi w miejscu ale oleju ubywa. Do tego w odmie robi się szybko masło zmieniłem do tego pokrywę by nie było podejrzeń. Problem nie ustal. Auto nie kopci jakoś na niebiesko specjalnie ale w spalinach czuć jakby olej ale ma wyciętego kata i już nie wiem. Pytanie mam takie czy jest w tym silniku możliwość wyjęcia tłoków dołem? Chciałem zmienić pierś cienie ale z kolei mierzyłem kompresję to po 23 na każdym jest więc już sam nie wiem blok mógł pęknąć też czy co? Proszę o jakiekolwiek pomysły może coś pominąłem... A i pobór oleju to około litra na 1tkm
  2. Witam jak w temacie w moim blb pojawił się problem. Była pęknięta glowica kupiłem druga regenerowana złożyłem auto do kupy wszystko nowe od uszczelek po śruby do pd. Po złożeniu auto odpaliło i niby wszystko gra ale najpierw zaczęło się pocić z uszczelniacza wału no to zmieniłem później problem zrobił się taki ze zaczął nadal znikać olej lecz nie robił plamy. Zdjąłem wąż od pokrywy do dolotu i w nim masło takie typowe jakby woda do oleju szła ale wody nie ubywa nie przybywa również żeby się mieszała z olejem. Wymyłem to wszystko z pokrywy i węża i po 300km znowu masło ktoś podpowie co sprawdzić?
  3. Sprawdziłem wpięta ta wtyczka fakra. Ale pytanie mam jak jest te podwójne wejście w które mam wpięta antenę z przejściówki i te fakre z auta to w tym miejscu wychodzi mi przy samej wtyczce z 3cm kabla i też gniazdo fakra od czego to jest?
  4. Właśnie nie widzę ale dobra sprawdzę jeszcze raz te podłączenie bo może coś niedocisnalem
  5. Witam w b7 z 2005 miałem ori concert 1din przełożyłem kosz na 2 din 8 założyłem chińczyka 2din lecz dostałem rnse i teraz tak mam przejściówki z rnse tej zapinanej na ISO+ ta co do zegarów idzie no i jak podłączałem chinola to nie pamiętam czemu zmieniłem kostkę zasilająca. Po podpięcie tego do rnse teraz radio się włącza itd wefa działa na zegarach mam to co na radiu ale znajduje mi tylko stacje RMF na 106.4 i trzeszczy niema muzyki. Do anteny też mam przejściówkę tyle że rns ma wyjście na dwa kable a ja tam mam wpięty jeden. Druga sprawa przewód mam jeden od concerta z końcówka fakra brązowa gdzie go wpiąć w rnse? Ktoś może pomóc?
  6. Witam czy z tej wlepy ktoś mi jest w stanie powiedzieć jaki kod silnika miało auto? Czy to Abe?
  7. Witam czy istnieje możliwość montażu projektor ów biled do lampy na żarówkę h7? Słyszałem coś że w xenonie się da zmienić ale o zwykłych lampach nic znaleźć nie mogę ktoś coś może podpowie?
  8. Witam panowie jak w temacie co prawda mam to w b6 ale motor 2.7 wypada zapłon na 3 cylindrze auto lekko faluję i wgl. Że sprawdzonych rzeczy to przełożyłem cewki no i nadal wskazuję wypadanie na trzecim zmieniłem świece nadal to samo przewody przejrzałem nic nie widać. Stało się to po tym gdy zmieniałem pompkę wody te dodatkowa pod kolektorem uszczelkę pod. Kolektor włożyłem nowa. Ktos cos podpowie?
  9. Witam panowie problem jest następujący jest wyciek płynu chłodniczego pomiędzy glowicami, tam gdzie jest ta pompka pomocnicza. Ale gdy zdjąłem kolektor to pompka sama sucha jest. A na bloku stoi płyn zdarzaly się wycieki z tych rur które wchodź do bloku?
  10. Dobra z tematu wywnioskowałem tyle że z wtyczki 32 piny nie wychodzi mi pin nr 20 21 lewe i prawe drogowe. Czyli jak je włożę i polacze do wiązki lampy to zadziała ? /Edit właśnie tak zrobiłem i światła się pojawiły. Brakowało dwóch kabelków w wiązce od mce do słupka z którego dalej szło ma lampę do pinu nr 11