Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krysteek96

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sytuacja opanowana, poprawa wężyków od podciśnienia, kilka wężyków wgl nie było nigdzie wypiętych, popękane ze starości chyba. Teraz chodzi jak powinno
  2. Witam forumowiczów, mam problem jak w temacie, przy ruszaniu i rozpędzaniu auta na 1,2,3 biegu do 2tys obrotów słychać jakby klekotanie gdzieś spod maski. Przy wyższych obrotach wszystko ustaje i autko jedzie jak powinno, przynajmniej tak mi się wydaje. Miał ktoś może jakieś podobne objawy, może ktoś wie co poradzić, byłem u kilku mechaników, nic nie poradzili. Z góry dzięki za każda odpowiedź
  3. Tak na gazie i benzynie to samo się dzieje. Zanim wgl została założona instalacja gazowa taka sytuacja działa sie za każdym razem
  4. Witam wszystkich Może któryś z was mi pomoże, szukałem już sporo w internecie na ten temat, ale nic konkretnego nie mogłem znaleźć. Mianowicie, w mojej b5 1.8t-lpg jest problem przygasania silnika. Dzieje się tak, gdy podczas przyspieszania na 3,4,5 biegu gwałtownie wrzuce luz, obroty spadaj do ok 300 i albo sie ustabilizuje i wróci w granice 700-800, albo zgaśnie. Wymieniałem świeczki na NGK Platynki, czyszczenie i adaptacja przepływki też wiele nie zmieniły, wymienione wszystkie filtry. Podpiałem sie VCDSem i jedyne co mnie zastanawia to spadki napięć na 3-4 cewce ok 0,7 V. Komputer wskazywał na błąd sondy, ale to pewnie spowodowane brakiem katalizatora, poza tym błędów nie ma. Może któryś z was bedzie miał jakąś wiedze na ten temat Z góry dzieki
  5. Krysteek96 odpowiedział(a) na Krysteek96 temat w 1.8T
    Płynu nie ubywa nic, zrobiłem tez test na uszczelkę, na szczęście negatywny dziennie robię ok 13km w jedna stronę, silnik dogrzewam. Olej wymieniłem nie cały 1tys temu, jedynie czego nie zrobiłem to płukanki przed wymiana. Sprawdzę odme i zobaczę jak tam wyglada sytuacja. Dzieki bardzo
  6. Krysteek96 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam forumowiczów, mam do was pytanie. Mianowicie mam problem w mojej a4 b5 1.8t lpg. Zauważyłem duża ilość „majonezu” na bagnecie, myślałem, ze to kwestia niedogrzanego silnika, ale wlasnie wróciłem z trasy i po sprawdzeniu bagnetu okazało się ze „majonezu” jest więcej niż przed droga. O co może chodzić ? Liczę na wasza pomoc. Dodam ze instalacje założyłem ok 3mies. temu i zrobiłem blisko 3tys na niej, wcześniej samochód był w posiadaniu mojego taty i wydawałoby się ze taki problem nie występował wcześniej. A jeszcze mam wrażenie ze „majonez” ma zapach benzyny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.