Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dominikpl28

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dominikpl28 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, problem polega na tym że ostatnio wyskoczył mi taki oto błąd. Nie wiem od czego samochód nie chce wchodzić na obroty a jak już nawet wejdzie to szarpie i nie da się nim praktycznie jechać. Problem jest tylko na benzynie na gazie wszystko działa gładko.
  2. 95 r kod silnika to ADP
  3. Witam nie wiem czy mogę ale wtrącę się do rozmowy. Od pewnego czasu moje audi na benzynie dusi i nie może się zebrać oczywiście dopóki nie przełączy się na gaz. Wymieniłem przepływke cewke kable WN Aparat zapłonowy kopułke palucha i dalej nic. Dzisiaj ustawiałem zapłon bo kąt wyprzedzenia wahał się od -30 do -6 więc nieciekawie, udało mi się go ustawić tak że teraz na niskich obrotach jest +/- -3 do 0 a na wyższych około 15 do 25. I nawet przez chwilę było okej i myślałem że wszystko już w porządku to kiedy go złożyłem do kupy i wyjechałem z kanału okazało się że przy 2k obrotów cały czas go dusi. Już rozkładam ręce bo nie wiem co jeszcze można mu wymienić ;D Tak to wygląda jakby ktoś był ciekawy https://drive.google.com/file/d/13Yu221qwGxM9piJj8gQowFegsPjd_6kC/view A jeszcze dodam że mój silnik to ADP
  4. To sitko nówka sztuka, nie było zabrudzone i w baku też nei ma jakiegoś brudu. Tego z gazem nie próbowałem jeszcze
  5. Wymienił>em dzisiaj pompkę paliwa, to też nic nie pomogło
  6. Czujnik temperatury wymieniłem już, nie tylko pod czas jazdy go dusi na postoju też https://drive.google.com/file/d/13Yu221qwGxM9piJj8gQowFegsPjd_6kC/view <-----Tak to wygląda
  7. Mam sekwencje, ciśnienie jest w porządku a wtryski sprawdzałem są okej. Spróbuje ogarnąć tę pompkę
  8. Podłączałem,były tam jakieś błędy ale nie związane z tym raczej. Przepływke odpinałem nic nie daje
  9. Spróbuje założyć Z rana to jak nacisnę gaz to dochodzi do 2k obrotów i go dusi a jak się zacznie jechać to jedzie jakies 5km/h i cała buda się aż trzęsie
  10. Zrobiłem prawie 400km nic nie pomogło
  11. Ciśnienie jest w porządku,po wymianie filtra nic się nie poprawiło :/
  12. No nie zmieniałem :/ Nagrałem dzisiaj jak to wszystko wygląda tak około minuty jest moment w którym przeskakuje na gaz https://drive.google.com/open?id=13Yu221qwGxM9piJj8gQowFegsPjd_6kC
  13. Na ciepłym jest dużo lepiej ale też nei jest to tak jak na gazie
  14. Witam, posiadam Audi A4 1.6 1995 B+G i z nadejściem zimy pojawił się taki problem, że na benzynie autko nie może złapać obrotów i nie ma w ogóle siły do tego stopnia że niekiedy nie mogę ruszyć z miejsca. Kiedy się zagrzeje i zmienia się na gaz jedzie bez żadnych problemów. Sprawdziłem już świece,kable,aparat zapłonowy, cewkę,przepustnicę i nic nie zadziałało. Ktoś ma jakieś pomysły ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.