Treść opublikowana przez Ssman99
-
Radio Android
Wszytko działa, działa bez konwertera nawet. Dzięki za pomoc.
-
Radio Android
Może ktoś pokaże na fotce który to pin albo powie jak go znaleźć?
-
Radio Android
Podłączone jak kolega szaman89 napisał
-
Radio Android
Jest na średnim i nic.. Później rozpisze
-
Radio Android
Miernikiem sprawdzane, jest ok a dalej nie gra.
-
Radio Android
-
Radio Android
- Radio Android
Dziękuje bardzo za informację, przy bliżej okazji będę walczył. Pozdrawiam- Radio Android
- Radio Android
Radio idetyczne jak to : https://allegro.pl/oferta/uniwersalne-radio-1din-android-6-wifi-gps-navi-7714442436?item=7714442436 kostka ta : https://allegro.pl/oferta/samochodowe-zlacze-audi-aktywny-system-quadlock-7813830761?snapshot=MjAxOS0wMi0yMVQwNjo1MDozNC40MDJaO2J1eWVyO2MzZjA2ZjAwM2Y1MDBjNzBlZmE3OGQ2MzU0YzIwMTQ3YTg0MjA5ZTNhOTdmMmU0NjVkOTYxNzg3ZTU1MzY2ZDA%3D- Radio Android
Tylko nie mam żadnych kabli z chinchami od radia. Muszę dokupić i dopiero podłączyć?- Radio Android
Przyszedł konwerter to tylnich głośników. Ten konwerter mam podpiąć do kostki mam quadlock do przednich głośników, tak?- Radio Android
Dzięki bardzo, będę walczył w poniedziałek, pozdrawiam- Radio Android
Tylko podpiąć się do kostki iso i tyle tym konwerterem? Nie trzeba prowadzić przez cały samochód kabla do sybowera ?- Radio Android
Czytałem wątek i nic z niego nie wynika. Potrzebuję schemat jak podłączyć i jaki najlepiej kupić, żeby to hulało. Auto mam Seat Exeo i trochę się różni od Audi.- Radio Android
Witam radio podpięte, ale nie gra tył. Kupiłem kostkę quadlock, jaki kupić konwerter? Podeślę ktoś jak go też podłączyć? Pozdrawiam- Pytanie o moduł do uruchomienia tylnych głośników i suba
Oczywiście link przed moim postem- Pytanie o moduł do uruchomienia tylnych głośników i suba
Ja nie mam żadnej pasującej kostki do tego czerwonego złącza? Będzie pasować?- Radio Android
Cześć, kupiłem radio nawigację i mam problem. Wersja taka jak w linku http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7714442436 Radio nie włącza się, podpiąłem pod kostkę iso i nic. Jak mam podłączyć radio? Aukcja kostki http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6565574108 Co muszę przerobić lub dokupić żeby to działało? Pozdrawiam- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Ktoś pomoże?- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
2010r. CAGA- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Witam. Doszły mnie słuchy, że jest termostat w bloku silnika, jest to zwykły termostat typu grzybek. Tak powiedzieli mi w sklepie, po winie auta że są dwa termostaty z obudową i jeden grzybek. Może ktoś potwierdzić to tezę? Ktoś wymieniał go? Pozdrawiam- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Jestem po wymianie dwóch termostatów. Jednak cały czas jest tak samo.. Temperatura opada jak jest pogoda na minusie.. Termostaty kupiłem niestety nie oryginały, ale zamieniki niby jedne z lepszych. Więc nie wiem co robić dalej.- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Możesz podesłać zdjęcie gdzie ten mały się znajduję ? Bo szukałem cały dzień i nie znalazłem..- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Tak wymieniony ten z obudową dwa razy. Nic nie dało, wyczytałem że jest ten drugi, ale u mnie nie wiem gdzie jest. Seat Exeo 2.0 cr 143 CAGA. Kolega powyżej pisał że wymienił ten mały i pomogło. - Radio Android