-
Pilni potrzebuje naprawic skrzynie Trójmiasto.
AZ servis dobrze tam naprawiają skrzynie
-
Pilni potrzebuje naprawic skrzynie Trójmiasto.
A co myślisz o sosnowskim albo hukalowicz ??
-
Pilni potrzebuje naprawic skrzynie Trójmiasto.
Witam potrzebuje pilnie dobrego mechanika który naprawia skrzynie biegów aut. Multi. Lokalizacja trojmiasto
-
Chiptuning po wizycie u Rogala.
Trochę późno bo nie miałem czasu wstawić ale wkońcu jest kopia troszkę słaba ale jest. Dzięki Witek aby autko tak dalej śmigało. Ktoś mi powie jak dołączyć zdjęcie nie mogę wkleić tu linka http://www.directupload.net/file/d/3787/v5auwomx_pdf.htm
-
Odczuwalne drgania.
Mozna samemu ale czytałem troche o tym i u niektórych sa pozniej problemy
-
Odczuwalne drgania.
Jak bylby to wtrysk drgania byly by bezprzerwy a to tylko jak zimny. Był uzupełniony tylko cos sie zresetowalo ale juz uzupełniłem
-
Odczuwalne drgania.
Witam mam takie pytanie co moze byc jak odpalam samochód i jest on zimny to czuć drgania jak sie troche rozgrzeje wszystko przechodzi. Audi b8 2011 81000km
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam chciałem sie dowiedzieć kogo konkretnie polecacie u rogalla ??? No i czy nikt nie ma po chipie problemów z sadza na wylocie bo troszkę o tym poczytałem i sporo ludzi mówi ze po tym zaczęła sie sadza pokazywać choć maja DPF.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Moj znajomy mi mówił ze widział takie szyby w samochodzie w USA a czy w Polsce cos takiego robią to niewiem to kosztowna inwestycja. ---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- Tu znalazłem cos na ten temat PIECOWE PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH JEDYNY W POLSCE ATEST ISiC
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przy webasto troche roboty jest wszystko podłączyć pod nadmuch zakodować oddzielna instalacja paliwowa ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- Ja proponuje jeszcze 2 mody piloted parkering i szyby fotochromowe ))
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To jakie mody masz jeszcze w planie?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wrc dodaj fotke z efektem koncowym
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no to juz masz full wypas jakie masz jeszcze plany do wyrezania
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Dla mnie Audi jest super troszke moze drogie jak na polskie realia ale za marke trzeba placic. wiadomo ze zdarzaja sie egzemplarze wadliwe ale to jak wszedzie niektorzy wyjada z salonu i cos sie zaraz psuje to tylko maszyna ale i tak uwarzam ze Audi to jedna z najlepszych marek
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
ja jestem posiadaczem b8 z 2011 i jestem zadowolony nic nie trzeszczy i nie skrzypi moim zdaniem zalezy na jakim rynku sie kupilo samochod ja w niemczech w salonie moze te na polski rynek sa mniej dopieszczone ale mam znajomych co maja meski i bmw to to samo jest im nowszy samochod to gorszy bardziej awaryjny teraz sie liczy tylko kasa i ile zarobia na servisach i na czesciach totalne dno sie robi na tym swiecie. ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- a po drugie jak komus nie pasuje audi to wczym problem niech sie przesiadzie w japonczyki kia lub nissan itd... napewno beda 100 razy lepsze. Od tego sa oczy rzeby przed kupnem zobaczyc jak jest w srodku jaki jest material jak wykonane jest itd.a takze jest jazda probna zeby osoba zainteresowana mogla sie przejechac samochodem i zobaczyc czy mu odpowiada. i teraz prosze nie nazekac jak cos nie pasuje proponuje sprzedac.
marek241
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta