Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mefi1985

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mefi1985

  1. Mefi1985 odpowiedział(a) na Mefi1985 temat w 1.8T
    Łukasz dzięki wielkie czujnik wymieniony błędów brak zostało jeszcze wymienić napinacz pasa od pasażera bo mnie air bag denerwuje i wgląd do zbiorniczka plynu do spryskiwaczy bo ucieka wsio co wleje
  2. Witam a4 b6 2004 r 1.8t mam jakiś problem z zbiornikiem do spryskiwaczy co wleje od razu ucieka na razie nie mam jak tam zaglądać A denerwuje już mnie komunikat o małym stanie płynu czy idzie to jakoś wyłączyć do puki nie ogarnę co i jak ?
  3. Mam ten sam problem po stronie pasażera właśnie błąd po wykasowaniu od razu wraca . Muszę zajrzeć do tej kostki ktoś to już robił? Jak się ja wypina i co będzie jak włączę zapłon z wypieta ta kostka ?mocno denerwuje mnie ten błąd Air baga na fisie
  4. Mam ten sam błąd wiem że minęło już parę lat ale może ktoś inny zna rozwiązanie?
  5. Mefi1985 odpowiedział(a) na Mefi1985 temat w 1.8T
    A już myślałem że nie potrzebnie zamówiłem ten sensor bo tam kompletnie Luźna kostka była ale jak ja dopielem to błędy te same myślę tez z jakiej perspektywy zostało zrobione te zdjęcie bo żeby mieć taki dostęp to chyba jeszcze lampę trza wysunąć.
  6. Mefi1985 odpowiedział(a) na Mefi1985 temat w 1.8T
    Ok dzięki to już go zamawiam
  7. Mefi1985 odpowiedział(a) na Mefi1985 temat w 1.8T
    A i rozumiem że ten czujnik doładowania to inaczej ten cały MAP sensor tak ? Czyli ten będzie ok ? http://m.mister-auto.nl/fl/map-sensor/bosch-0-261-230-073_g3945_a0300!261!230!073.html
  8. Mefi1985 odpowiedział(a) na Mefi1985 temat w 1.8T
    Dam radę sam go wymienić? Czy trzeba dużo rzeczy zdemontować? Czy oprócz tego czujnika coś jeszcze ?
  9. Mefi1985 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam dopiero co zakupiłem audi a4 b6 2004 r 1.8t 163 pk .generalnie auto jeździ dobrze jeszcze nawet go nie testowałem w wyzszym zakresie obrotow. Ale generalnie mam 3 błędy. 1. Manifold Pressure/Boost Sensor (G31): upper limited execed po skasowanie pojawia się od razu. 2. 16618/P0234/000564 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) 3. 16490/P0106/000262 - Manifold / Barometric Pressure Sensor (G71) / (F96): Implausible signal oba wskakuja po dodaniu gazu rozumiem że mam sprawdzić czujnik doładowania i chyba egr jeśli dobrze czytałem. ? Tylko czy może mi ktoś powiedzieć gdzie się znajdują dokładnie te rzeczy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.