Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawido20

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawido20

  1. Do takich rzeczy nie jestem zbytnio przekonany. Wole po prostu umyć dokładnie i to wszystko
  2. Siemano Tak jak pisałem wcześniej, koła już jakiś czas temu wleciały, ale musiałem czekać na dystanse i nic nie wrzucałem. Ogółem fajnie się nawet na nich lata, myślałem jeszcze i lekkiej glebie, ale jak ostatnio przytarłem zderzakiem i spód został mi na krawężniku to wybiłem to sobie z głowy... 225/40 R18
  3. Popieram przedmówce A co do autka to jak dla mnie baja
  4. Siema. Jako iż jestem nowy na forum i zostałem też upomniany że się nie przywitałem więc jeszcze raz siema
  5. Siema grupowicze Z racji, iż jestem tutaj nowy to chciałem się przywitać jak i przedstawić swoje wozidło. Jest nim oczywiście B6 z silnikiem 1.8T BEX. Ogólnie auta szukałem około 3 miesięcy, trafiłem na martwy okres dla Bex-a bo na internetach było raptem kilka sztuk w cenach B7, ale w końcu znalazłem. Z lekkimi niedomaganiami przyjechałem nią do domu i tak już od Października jesteśmy razem Na razie nie mam za bardzo o czym się rozpisywać, bo oprócz podstawowych rzeczy po zakupie auta typu rozrząd, oleje,filtry itp. Nic w niej nie robiłem. Opisywać jej raczej nie będe bo nie ma za bardo co pisać, co w niej siedzi raczej widać na zdjęciach, a jeżeli ktoś będzie ciekaw to po prostu zapyta Więcej zdjęć na chwile obecną nie mam, ale myśle, że może na dniach jakieś dodam, bo byłem dziś zaklepać alusy na lato Ronal RS6. Mam je odebrać w sobote, i jak pogoda będzie w miare to z ciekawości je założe i podeśle jakieś fotki. A jak na razie dzisiaj to tyle. Do następnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.