-
Felgi 17" odnawianie
-
Orginalne radio 1din
Tak mam tylko 2 wtyczki, z przodu gra aa W tyle nie
-
Orginalne radio 1din
Witam zakupiłem orginalne radio (zdj.nr.1) do b6 z b7, posiadam tylko dwie wtyczki + jedno gniazdo (zdj.nr.2) , wcześniej miałem zamontowane radio Sony, nie ma tak jakby wtyczki "C" , czy jest to możliwe fabrycznie czy ktoś usunął tą wtyczke? Proszę o pomoc z góry bardzo dziękuję
-
Nawiew, stukanie
I zrobiłeś coś z tym? Rozkrecales schowek, czysciles może silniczek ?
-
Nawiew, stukanie
Witam mam taki problem w swojej a4 b6 , co jakiś czas słychać takie stuki, nie wiem czy to od nawiewu(silniczek pada) ? Miał ktoś może takie coś ? Proszę o opinie VID_20180210_165009_s01.mp4
-
Wymiana wnętrza b6
Witam, jak odpiąć ten plastik, odkręciłem 2torxy i trzyma jeszcze ( tam gdzie to czerwone ) co wpierw zdemontować żeby to wyciągnąć ? Proszę o poradę z góry dziękuję bardzo
-
Podsufitka wymiana.
Witam zakupiłem podsufitkę do audi a4 b6, ile tapicer weźmie za demontaż i montaż nowej ? I orientuje się ktoś może o jakimś tapicerze ? Okolice Zakopanego, Rabki Zdrój (małopolskie)
-
Podsufitka z a4 B7 do a4 b6 sedan
Witam, czy podsufitka czarna z audi a4 B7 do b6 podejdzie bez problemu ? Proszę o opinie *Proszę uzupełnić profil.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.