Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gracjann

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gracjann

  1. Panowie mam okazję kupić po dobrej cenie opony 245/45/18 a obecnie mam 245/40/18 czy różnica 40 na 45 będzie okej i nie będzie nic ocierać?zawieszenie mam standardowe jakie szło w audi a4 b8
  2. Panowie takie pytanie Audi a4 b8 2008 rok kierownica czteroramienna z multifunkcją chcę ja zmienić na poliftową też czteroramienną z muli wszystko będzie działać czy trzeba coś przerabiac?kierownica z 2014 roku
  3. Proszę o odpowiedź bo za bardzo się nie znam a nie chcę kupić jak nie będzie pasować
  4. Witam Panowie chcę wymienić swoja kierownicę w audi a4 b8 2008 rok na poliftową obie z multifunkcją czy ta podana w linku będzie okej i wystarczy tylko przełożenie czy trzeba kodowac itd?dzięki za odpowiedź https://allegro.pl/kierownica-audi-a4-b8-a6-c7-poduszka-powietrzna-i7653737923.html
  5. Wysłałem kosztorys od Warty do rzeczoznawcy z PZM oraz zdjęcia pojazdu po uszkodzeniu ma zrobić swoją niezależna kalkulacje i to mam wysłać do warty z wezwaniem do zapłaty?ciekawe co oni na to kurde pewnie trzeba będzie iść do sądu...
  6. Dzięki za odpowiedź był dzisiaj rzeczoznawca z warty pojechałem z nim do mechanika i ten zdemontował zderzak i okazało się że pas przedni również uszkodzony mam już wycenę chyba mnie ładnie okroili
  7. Witam wszystkich! Mam prośbę do was koledzy z forum o wycenę szkody jak zaistniała na moim aucie audi a4 b7 s line 2007 rok,orginalny s line nie jakiś ulep kobieta mi uderzyła swoim autem w bok szkoda jest zgłoszona w Warcie i będzie realizowana z OC.Proszę o pomoc bo nie za bardzo się orientuję ile mogę żądać od Warty auto jest całe w orginale nigdy nie było malowane ani szpachlowane dziękuje za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.