Treść opublikowana przez Kamillionaire
-
Jakie Sprężyny obniżające ?
Cześć automaniacy! Mam zamiar obniżyć moje audi z przodu 25-30mm, a z tyłu 15-20mm więc szukam pomocy co do dobory takowych sprężyn bo nie łatwo jest znaleźć takie jak się chce. Wszelka pomoc mile widziana. Dzięki. Amorki chce zmienić na takie: https://www.ebay.co.uk/itm/4-BILSTEIN-B4-GASDRUCK-STOSSDAMPFER-VORN-HINTEN-AUDI-A4-B8-A5-8T-8F-AVANT-CABRIO/311717079972?hash=item4893c92ba4%3Ag%3AbFAAAOSwmLlX~Jdy#rpdCntId a co do sprężyn znalazłem komplet przód+tył, ale przy 30mm na tyle bedzie d*pa obcierała. https://www.eurocarparts.com/ecp/c/Audi_A4_3.0_2009/p/car-parts/suspension/suspension-and-steering/lowering-spring/?981440321&1&26fe731384fa8f54827c392cb549996ccd8e185c&000559
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Cześć automaniacy! Mam zamiar obniżyć moje audi z przodu 25-30mm, a z tyłu 15-20mm więc szukam pomocy co do dobory takowych sprężyn bo nie łatwo jest znaleźć takie jak się chce. Wszelka pomoc mile widziana. Dzięki. Amorki chce zmienić na takie: https://www.ebay.co.uk/itm/4-BILSTEIN-B4-GASDRUCK-STOSSDAMPFER-VORN-HINTEN-AUDI-A4-B8-A5-8T-8F-AVANT-CABRIO/311717079972?hash=item4893c92ba4%3Ag%3AbFAAAOSwmLlX~Jdy#rpdCntId a co do sprężyn znalazłem komplet przód+tył, ale przy 30mm na tyle bedzie d*pa obcierała. https://www.eurocarparts.com/ecp/c/Audi_A4_3.0_2009/p/car-parts/suspension/suspension-and-steering/lowering-spring/?981440321&1&26fe731384fa8f54827c392cb549996ccd8e185c&000559
-
Co to za felga?
- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Co to za felga?
dzięki za pomoc, wydaje mi się ze fele to 20" bo opony są na 255/35 20ZR- Co to za felga?
Wiecie może co to za model ? 5x112, 20”, opona 255/35 nie wiem jaka szerokość i osadzenie felgi. Podobno są to oryginały od rs4 lub 5.- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, jest Kamil i od niedawno jestem posiadaczem A4 B8 avant z 2009 roku. Dokładnie jest to 3.0 TDI V6 o oznaczeniu silnika CCWA, napędzie quattro oraz skrzyni biegów tiptronic. Mieszkam na stałe w Doncaster (UK), więc chętnie wpadłbym na jakiś zlot w tych stronach. Pozdrawiam wszystkich maniaków czterech kółek ! - Nowicjusz - wątek powitalny