Treść opublikowana przez Karol12
-
Niskie doładowanie
Tylko auto jechało lepiej do 3 tys a zapłon i skwar w dolocie robi się górą.
-
Niskie doładowanie
Ok dzięki a zerknoł być na pozostałe logi bo auto ostatnio zrobiło się słabsze w dolnej partii obrotów. Log #568973 LOG.TUNEZILLA.COM Log #568972 LOG.TUNEZILLA.COM Log #568974 LOG.TUNEZILLA.COM
-
Niskie doładowanie
Witam czym może być spowodowane że turbo tak puźno wstaje? Log #568860 LOG.TUNEZILLA.COM Log bez 75 Log #568861 LOG.TUNEZILLA.COM Z góry dziękuję za pomoc
-
Jakie jest prawidłowe ciśnienie paliwa 1.8 t bex
Witam jakie jest prawidłowe ciśnienie palwa przy maksymalnym obciążeniu w silniku 1.8 bex ? Bo u mnie na wolnych trzyma 4 bar i przy spokojnej jeździe przy wysokim obciążeniu ciśnienie spada do 3.6bar Z góry wielkie dzięki
-
Cofanie zapłonu 1.8t bex
Jakie ciśnienie powinno być na listwie i do ilu powinno minimalnie spaść? Przesyłam zdjęcie manometru przy maksymalnym obciążeniu VID_20210331_001655.mp4 ranym manometrem VID_20210331_001655.mp4 VID_20210331_001655.mp4
-
Jaki filtr paliwa do 1.8t bex.
Witam jaki filtr paliwa do 1.8 t bex polecacie. Z góry wielkie dzięki
-
Różnica pomiędzy słupkiem bex avj bfb
Witam mam do wymiany silnik w swojej a4 czy jest jakaś różnica pomiędzy gołym słupkiem avj bex bfd? Z góry wielkie dzięki
-
Cofanie zapłonu 1.8t bex
Czyli gruszka na turbinie do regulacji
-
Cofanie zapłonu 1.8t bex
TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
-
Cofanie zapłonu 1.8t bex
Przesyłam logi z odpiętym n75
-
Cofanie zapłonu 1.8t bex
A co jest nie tak z tą mapą ?
-
Cofanie zapłonu 1.8t bex
N75 podmieniałem i nic nie zmienił i czujnik doładowania też
-
Cofanie zapłonu 1.8t bex
- Cofanie zapłonu 1.8t bex
Miałem zalane 95 z Orlenu dolalem 100 Shell i bez rużnicy- Cofanie zapłonu 1.8t bex
TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM- Cofanie zapłonu 1.8t bex
Witam ma problem z cofanie zapłonu w a4 b6 1.8t bex wymieniałem cewki świece przepływkę ale nadal to samo. Co jeszcze mogę sprawdzi ? TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM- Jakie to MMI ?
ok dzięki- Jakie to MMI ?
ok a można w tym ustawić język polski bo w ustawieniach nie ma do wyboru polskiego- Jakie to MMI ?
- 3.0 asn brak wartości w kanale 93
Podmienialem wiązki silnika oraz sterowniki i dokładnie te same błedy są wie tylko została wiązka z środka auta.- 3.0 asn brak wartości w kanale 93
Ok dzięki spróbuję jeszcze tak dodam że teraz jeszcze zaczął wywalać blendy od zaworka odpowietrzenia zbiornika zwarcie z masą i elektrozaworu to wtórnego powietrza zwarcie z masą oraz przekaźnika pompy wtórnego powietrza zwarcie z masą. Jak odepne któryś z tych elementów pokazuje przerwę miernikiem mierzyłem nie ma przejścia do masy podmienialem sterowniki i dalej to samo .Czy jest możliwość że wiązka wychodząca z wnętrza auta robiła takie głupoty ?- 3.0 asn brak wartości w kanale 93
Dołożyłem dodatkową masę do tej praski i dalej nie ma żadnych wartości w kanale 93.- 3.0 asn brak wartości w kanale 93
I czasem na zimny nie faluje na obrotach- 3.0 asn brak wartości w kanale 93
Czujnik sprawdzałem oscyloskopem i jest normalny sygnał z wszystkich czterech masa była brana z pod czujnika zmieniałem wiązki ciągłemu nowe kable do czujników soncych i nadal to samo nie ma wartości w kanale 93 ,faluje na obrotach i słychać wypadanie zapłonu.- 3.0 asn brak wartości w kanale 93
Podmienialem sterownik i nadal to samo auto faluje na obrotach. - Cofanie zapłonu 1.8t bex