Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol12

  1. Karol12 odpowiedział(a) na Karol12 temat w 1.8T
    Tylko auto jechało lepiej do 3 tys a zapłon i skwar w dolocie robi się górą.
  2. Karol12 odpowiedział(a) na Karol12 temat w 1.8T
    Ok dzięki a zerknoł być na pozostałe logi bo auto ostatnio zrobiło się słabsze w dolnej partii obrotów. Log #568973 LOG.TUNEZILLA.COM Log #568972 LOG.TUNEZILLA.COM Log #568974 LOG.TUNEZILLA.COM
  3. Karol12 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam czym może być spowodowane że turbo tak puźno wstaje? Log #568860 LOG.TUNEZILLA.COM Log bez 75 Log #568861 LOG.TUNEZILLA.COM Z góry dziękuję za pomoc
  4. Witam jakie jest prawidłowe ciśnienie palwa przy maksymalnym obciążeniu w silniku 1.8 bex ? Bo u mnie na wolnych trzyma 4 bar i przy spokojnej jeździe przy wysokim obciążeniu ciśnienie spada do 3.6bar Z góry wielkie dzięki
  5. Jakie ciśnienie powinno być na listwie i do ilu powinno minimalnie spaść? Przesyłam zdjęcie manometru przy maksymalnym obciążeniu VID_20210331_001655.mp4 ranym manometrem VID_20210331_001655.mp4 VID_20210331_001655.mp4
  6. Witam jaki filtr paliwa do 1.8 t bex polecacie. Z góry wielkie dzięki
  7. Witam mam do wymiany silnik w swojej a4 czy jest jakaś różnica pomiędzy gołym słupkiem avj bex bfd? Z góry wielkie dzięki
  8. Czyli gruszka na turbinie do regulacji
  9. TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
  10. Przesyłam logi z odpiętym n75
  11. A co jest nie tak z tą mapą ?
  12. N75 podmieniałem i nic nie zmienił i czujnik doładowania też
  13. Miałem zalane 95 z Orlenu dolalem 100 Shell i bez rużnicy
  14. TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
  15. Witam ma problem z cofanie zapłonu w a4 b6 1.8t bex wymieniałem cewki świece przepływkę ale nadal to samo. Co jeszcze mogę sprawdzi ? TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
  16. ok a można w tym ustawić język polski bo w ustawieniach nie ma do wyboru polskiego
  17. Witam jakie to mmi i czy można połączyć sie z telefonem . Z góry wielkie dzieki
  18. Podmienialem wiązki silnika oraz sterowniki i dokładnie te same błedy są wie tylko została wiązka z środka auta.
  19. Ok dzięki spróbuję jeszcze tak dodam że teraz jeszcze zaczął wywalać blendy od zaworka odpowietrzenia zbiornika zwarcie z masą i elektrozaworu to wtórnego powietrza zwarcie z masą oraz przekaźnika pompy wtórnego powietrza zwarcie z masą. Jak odepne któryś z tych elementów pokazuje przerwę miernikiem mierzyłem nie ma przejścia do masy podmienialem sterowniki i dalej to samo .Czy jest możliwość że wiązka wychodząca z wnętrza auta robiła takie głupoty ?
  20. Dołożyłem dodatkową masę do tej praski i dalej nie ma żadnych wartości w kanale 93.
  21. I czasem na zimny nie faluje na obrotach
  22. Czujnik sprawdzałem oscyloskopem i jest normalny sygnał z wszystkich czterech masa była brana z pod czujnika zmieniałem wiązki ciągłemu nowe kable do czujników soncych i nadal to samo nie ma wartości w kanale 93 ,faluje na obrotach i słychać wypadanie zapłonu.
  23. Podmienialem sterownik i nadal to samo auto faluje na obrotach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.