-
intercooler a4b6
Aha spoko dzięki za odpowiedź ?
-
intercooler a4b6
A który jest ważniejszy lewy czy prawy ?
-
intercooler a4b6
Bo właśnie nie był nawet ruszany ? A przez to może gorzej się zbierać czy coś takiego ?
-
intercooler a4b6
A jak miałem czyszczony dolot to icka też by pasowało wyczyścić? Chodzi mi o lewy
-
intercooler a4b6
Witam. Mam pytanie czy intercooler z bex podejdzie do bfb ?
-
Rozrząd :/
Łańcuszek wymieniony a logo zrobię jutro i wrzucę
-
Rozrząd :/
Witam Ktoś wie co to za błąd ? 16395 - bank 1 camshaft a (intake) retard setpoint not reached over advanced P0011-008 implausible signal
-
1.8T duże spalanie, brak mocy, logi w normie
Pierwsza sonde wymieniałeś czy obeszło sie bez wymiany ??
-
Czy lambda pada? Błąd 16517
Mam ten sam problem co pomogło z góry dziękuje za pomoc
-
Czerwona konewka Oldtruck
A gdzie się ten czujnik znajduje ??
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
Wolał bym czujnik niż napinacz :-D
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
I chyba tak zrobię
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
To ok jutro postaram się to zrobić jak coś to dam znać
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
Napinacz został stary tylko łańcuszek jest nowy A vagiem da się sprawdzić te fazy rozrządu ?
-
Czujnik położenia wałka rozrządy 1.8T
16395 16804 te dwa błędy