Treść opublikowana przez Kamsz82
-
[B7 BRB] Błąd P0234
Chyba ze jest ktos z okolic wloclawka kto zrobił by mi logi oczywiscie odplatnie
-
[B7 BRB] Błąd P0234
Postaram sie zrobic choć nie mam kogos kto by mi to zrobil. Hmm a czy sztanga powinna, sie ruszac podczas dodania gazu
-
[B7 BRB] Błąd P0234
Witam posiadam a4 b7 1.9 tdi brb . Wyskakuje mi czasami blad p0234 od przeladowania turbo. Obserwujac sztange po odpaleniu idzie ona do gory do gruszki. Ale na postoju podczas dodawania gazu nie rusza sie sztanga w ogole a po zgaszeniu auta opada. Czy sztanga nie powinna ruszac sie przy dodawaniu gazu? Dodam ze podczas jazdy w zakresie od 1700 do 2500 slychac gwizd szum
-
Czujnik zapiecia pasów
K dawid mam jeszcze problem z podgrzewaniem siedzenia kierowcy nie grzeje. Na kompie pokazuje jakis blad 00825 ogrzewany fotel kierowcy - z6 . Masz pomysl co to moze byc?
-
Czujnik zapiecia pasów
Hehe to z szybami na korbke to jest w ogole jakas paranoja nie do pomyslenia???
-
Podgrzewanie fotela
Ktos cos poradzi????
-
Czujnik zapiecia pasów
Kdawid dzieki za sprecyzowanie wszystkiego☺ wiec nie mam co grzebac skoro tego nie mam? chociaż dziwi mnie że audi nie ma takirgo czujnika? pożałowali widocznie przy produkcji?
-
Czujnik zapiecia pasów
Kdawid mam 3 kostki zielona czerwona i żółta
-
Czujnik zapiecia pasów
Kdawid wiesz nie wiem czy mam to na wyposażeniu czy nie auto mam od 2 miesiecy i nie wiem czy ktos to wyłączył czy poprostu u mnie tego nie ma☺☺ hmm kdawid czy moglbys sprecyzować czy faktycznie w b7 nie ma fabrycznie tego czujnika w prawym fotelu??bo najpierw napisałeś ze fabrycznie nie bylo tego w b7 a nastepnie zadales pytanie czy moze jednak miałem fabrycznie i ktos mi to wylaczyl.☺ dlatego troszke zglupialem? i pytam czy w b7 jest ten czujnik czy w ogóle go nie ma??
-
Czujnik zapiecia pasów
To ma byc 00006041 czy 00006014? Bo tak jak mowilem nie mam w tym doswiadczenia to moje pierwsze kroki z vagiem i szczerze to mówiąc nie chcialbym eksperymentowac zeby czegos nie popie...??? takze prosilbym o sprecyzowanie który kod bedzie poprawny?? z gory wam dziękuję☺
-
Czujnik zapiecia pasów
Salomon ty zmieniles mi piąta cyfre. A sitar napisal mi ze czwarta cyfra jest odpowiedzialna za pasy.☺ tak dopytuje poniewaz nie chce nic podkręcić bo nie mam w tym doswiadczenia☺
-
Czujnik zapiecia pasów
U mnie nie ma 5 tylko 8 cyfr i sa to cyfry 00006011. Jak mam to zmienic zeby bylo sygnalizowane niezapiecie dwóch pasów i pasazera i kierowcy? I czy to na pewnomnie o to chodzi bo pisales ze powinno byc 5 cyfr a u mnie jest 8. To mnie niepokoi
-
Podgrzewanie fotela
Witam. Moje auto a4 b7 1.9 tdi 2006 r. Nie dziala podgrzewanie fotela kierowcy. Auto mam od 2 miesiecy, podgrzewanie nie dziala, raz czy dwa razy jakby bardzo delikatnie grzalo . Ale tak to. Fotel nie grzeje. Na vagu pokazalo mi blad 00825 ogrzewany fotel kierowcy-z6 . Co moze byc przyczyna?
-
Czujnik zapiecia pasów
Czyli moze byc po prostu wylaczone?
-
Czujnik zapiecia pasów
Witam. Moje auto a4 b7 1.9 tdi 2006 r. Gdy pas kierowcy jest nie zapiety pojawia sie piszczenie informujace o zapieciu pasa i na desce jest czerwona kontrolka ze nie zapiety pas. Na miejscu pasazera tego nie ma. Czyli jak siedzi pasażer i ma nie zapiety pas to nie ma ani kontrolki ze pas nie zapiety ani nie ma piszczenia. Dodam ze elektryka fotela pasażera czyli podgrzewanie i regulacja ledzwi dziala. W czym jest problem? Tak chyba nie powinno byc?
-
[B7 BRB] Problem z turbiną - P0234
No niestety mechanik u ktorego bylem nie pomogl mi zbytnio. Stwierdzil ze wszystko jest ok? bede szukal innego magika
-
[B7 BRB] Problem z turbiną - P0234
A powiedz mi czy gdyby byl to zawór n 75 to czy pokazaloby jakis błąd na komputerze?
-
[B7 BRB] Problem z turbiną - P0234
W poniedzialek jak mechanik ją obada to dam znać
-
[B7 BRB] Problem z turbiną - P0234
Hmm nie mam ogolnie teraz za dobrych warunków ale w poniedzialek auto idzie do mechanika i ma zbadac dzialanie tej turbinki. Hmm po prostu dziwi mnie to ze skoro łopatki bylyby " zaciete" to czy nie powinnien widniec caly czas jakis błąd? Hmm a myslisz ze ten delikatny metaliczny swist turbiny moze tez miec cos wspólnego z zacieta geometria czy to grubszy temat sie szykuje z ta turbina?
-
[B7 BRB] Problem z turbiną - P0234
Ale czy mozliwe ze gdyby geomentria sie zacinala caly czasczas to nie pokazywaloby caly czas jakiegos błędu? Badz checka? Bo błąd p0234 zapa sie tylko czasami a szarpanie jest dosc często
-
[B7 BRB] Problem z turbiną - P0234
Witam wszystkich. Jestem posiadaczem audi a4 b7 1.9 tdi brb od 2 miesięcy i mam nastepujacy problem. Wyswietla mi błąd p0234. Auto ogolnie jest troszke zamulone. Wydaje mi sie ze powinno sie lepiej zbierac.( mam porownanie vw jetta silnik tez 1.9 tdi w dodatku troche slabszy lepiej sie zbiera z niskich obrotów) hmm auto podczas mojego uzytkowania dwa razy tak jakby sie odmulilo i sie lepiej zbieralo ale trwało to bardzo kkrótko i. Czasami przy 2 tys obrotów jadąc ze stałą prędkością auto zaczyna jakby szarpac.. raz mialem przypadek ze auto szarpnelo kilka razy i stracilo moc i mrugala kontrolka swiec zarowych( domyslam sie ze byl to tryb awaryjny) po zgaszeniu i odpaleniu wszystko wrocilo do normy. Raz mialem również przypadek ze auto również szarpenelo kilka razy i chyba turbina zaczela wydawac glosny dzwiek troche jakby gwizd troche jakby metaliczny dźwięk lecz po pewnym czasie te dźwięki ustaly. Wydaje mi sie ze turbina troche gwizda przy wciskaniu gazu. Prosze o porade co z tym robic.