Treść opublikowana przez Łukasz39
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Mam już 35 tyś i nadal super za tą cenę polecam wszystkim jeżdżę po mieście
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja polecam skv germany mam założone i 10tyś przejechałem sprawuje się super przegląd przeszedł bez problemu pozdrawiam
-
Wahacze skv germany
6000km po Polsce i nadal zawieszenie sprawuje się bardzo dobrze
-
Wahacze skv germany
Przy montażu taka pomyłka ale od razu poprawiłem ale dziękuję
-
Wahacze skv germany
Przejechane 1500 km po Polsce jak narazie naprawdę super się sprauje?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja kupiłem skv wyglądają naprawdę solidnie w sobotę wymieniam . I będę opisywał jak się sprawują
-
Wahacze skv germany
Dziś otrzymałem wahacze firymy skv germany. W sobotę będę wymieniał dodam zdjęcia i będę opisywał eksploatację Wahacze założone bez problemu auto prowadzi się bardzo dobrze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem z Gdańska mam audi a4b5 *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Witam też chce kupić skv i podzielić się opinią