dante-1992

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia dante-1992

Reputacja

1. Panowie, zostawiam potwierdzenie dla potomnych - Chorus 1 jeśli oryginalnie był w aucie nie wymaga wpisania kodu zabezpieczającego, nawet bez rozpinania aku. Wszystko jest dobrze. Wymieniłem zapalniczkę i znowu się otwiera :D Hura! Pozdrawiam :)
  2. Już rozumiem, uspokoiliscie mnie Gdyby nie to, że ze mnie jest taka pierdoła nie musiałbym wymieniać zapalniczki - chciałem zaciągnąć ręczny od strony pasażera i musiałem oprzeć jedną rękę akurat na zamkniętej zapalniczce fajnie jest być w ekipie A4 dzięki wam wyrezałem sobie światełka w przednich drzwiach ❤️
  3. Więc sugerujesz Michał, bym odłączył aku, wyjął radio do zdjęcia tunelu, połączył znowu radio i akumulator, i przy montażu tunelu jeszcze raz zrobić taką operacje? Tak by radio nie było zbyt długo bez zasilania?
  4. Panowie mam pytanie, jestem świeży i tego nie wiem. Muszę wymienić zapalniczkę - mam zamykaną - i muszę zwalić cały tunel. I tu moje pytanie odnośnie radia - mam chorusa 1 jest od nowości lecz nie mam kodu. Wiele razy odpinałem akumulator i radio nie wołało o kod, ale nie wiem co będzie kiedy je wyjme, odepnę kable. Chyba nie będzie miało to znaczenia bez zasilania, tak?