Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Largo94

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Largo94

  1. Witam kolegów,mam pytanie czy w złączu diagnostycznym bez przekręcenia kluczyka powinno być cały czas zasilanie? bo gdy podłączam Vag-mini to od razu mi się aktywuje .... kiedyś miałem inne auto z grupy Vag i raczej tak nie było. Czy ktoś z was miał taki przypadek ?
  2. #kamil-vag szacuneczek dla Ciebie za tak cenną wskazówkę .Dzięki Twojej pomocy w końcu udało mi się auto z Vag-ować Tylko coś nie mogę skasować inspekcji serwisowej ...nie wiem czy to wina jakiegoś modułu w aucie czy może skanera Vag a korzystam z V-scan od Viakena https://www.viaken.pl/pl/skaner-v-scan-obd2-mini-z-obsluga-can-uds-obd2-pl.html
  3. Hej,fajnie by było gdybyś zerknął jak to wygląda u Ciebie bo ja mam inne kolory niż tu na foto i przewodów jest osiem a tu widzę sześć , siódmy się schował
  4. Witam kolegów,potrzebuje schemat przewodów do gniazda OBD2 w Audi A4 b7 . Generalnie jest osiem różnokolorowych przewodów i jaki kolor ma być przypisany do którego z szesnastu portów ? Co do kolorów to jeszcze jest jeden problem a mianowicie są dwa przewody brązowe,jeden z nich to masa samochodu a drugi to masa sygnałowa i teraz jak je rozróżnić ? Proszę o pomoc osoby wiedzące coś w tym temacie.
  5. Generalnie lampkę mogę odłączyć i już
  6. Dobra już kumam są wersje z lampkami do podświetlenia tego złącza ale muszę poszukać bez lampki bo u mnie nie ma na to miejsca , wersja bez oświetlenia.
  7. Dzięki za wskazówkę:) ale po co mi ta lampka do tego OBD potrzebna ?
  8. Witam wszystkich,kilka dni temu zakupiłem Audi A4 B7 2.0 TDI BPW i mam pewien problem a mianowicie ; Chciałem podpiąć się VAG-iem i sprawdzić czy wszystko jest w porządku na pokładzie i gdy się schyliłem do złącza OBD2 ku mojemu zdziwieniu ukazała mi się oto taka kostka ( zdjęcie ponizej) zamiast OBD2 . Moje pytanie czy jest jakaś przejściówka adapter do tego złącza na OBD2 ? czy ktoś u siebie miał taki przypadek ? Bo po mojemu to jakaś nieautoryzowana przeróbka gdyż widać że kable były lutowane.
  9. Cześć, jestem Piotrek i witam wszystkich fanów Audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.