Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brodacz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Brodacz

  1. Black dzięki za pomoc. Wiazka była jeszcze przetarta w innym miejscu i silniczek założyłem stary teraz działa jak wcześniej. A już zamawiałem nowy moduł.
  2. Warto sprawdzić ale zastanawia mnie dlaczego mam problem z prawą stroną czyli szyba nie działa i fis pokazuje ze otwieraj się drzwi skoro grzebałem z lewej strony. Central działa jak wcześniej oprócz drzwi kierowcy ale wcześniej już padł.
  3. Witam. posiadam moduł AD. Po przeczytaniu kilku wątków wnioskuje ze niestety coś się w nim przypaliło. Przy wymianie silniczka podnoszenia szyby kierowcy przestała działać tez prawa. Okazało się ze wiązka w drzwiach kierowcy przetarta. Próba reanimacji bez żadnych rezultatów. Odłączyłem całą kostkę przy drzwiach kierowcy podłączyłem aku dalej szyba prawa nie działa. Swieci się cały czas podświetlenie przycisku świateł awaryjnych i fis oszalał pokazuje ze drzwi przednie pasażera się otwierają i zamykają. Proszę o podpowiedz jaki moduł wybrać. Dodam ze mam w aucie system telematik z telefonem ale go nie używam oczywiście i nie jestem pewien czy mk za niego odpowiada.
  4. Brodacz odpowiedział(a) na Brrruno temat w 2.0
    U mnie była pęknięta membrana. Objawy takie jak trochę większe spalanie i brak mocy. Mam tez pytanie odnośnie funkcjonowania tej gruszki. przy dynamicznym dodaniu gazu gruszka ładnie pracuje lecz gdy dodaje gazu powoli zwiększajac obroty nawet nie drgnie. Kolejne pytanie czy gruszka powinna być otwarta cały czas przy większych obrotach tzn. gdy depne auto i trzymam obroty powyżej 3 tys. gruszka otwarta-skrócony dolot? Dajcie znać czy ktoś miał podobne doświadczenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.