Treść opublikowana przez Adrian126pk
-
[B6 AWX] Głowica silnika - demontaż
No a mi tylko chodziło o szpilki od głowicy te 10 stk czy mają podkładkę
-
[B6 AWX] Głowica silnika - demontaż
Witam jednak wydaje mi się że nie ma tam podkładek w AWX tu mam schemat http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4Q/2002/249/R/1/103/103045
-
[B6 AWX] Głowica silnika - demontaż
Dzięki za odpowiedz . Bo podczas demontażu nie zwróciłem uwagi czy były podkładki i zawiozłem do warsztatu regeneracyjnego A śruby nowe i podkładki kupic czy stare zamontować
-
[B6 AWX] Głowica silnika - demontaż
Witam mam pytanie czy w silniku AWX jak odkręcam głowice to pod szpilkami znajdują się podkładki Drugie pytanie czy muszę po montażu głowicy ustawiać na nowo wtryskiwacze? z góry dzięki
-
[B6 AWX] Wyrzucania płynu chłodniczego zbiorniczkiem
Jeszcze mam taką ciekawostkę zauważyłem że jak jechałem szybko autostradom płynu nie wyrzuciło dopóki nie stanąłem w korku i tak dwa razy
-
[B6 AWX] Wyrzucania płynu chłodniczego zbiorniczkiem
I jakie wartości powinny się pojawiać na manometrze ?? I gdzie go wpiąć w instalacje ??
-
[B6 AWX] Wyrzucania płynu chłodniczego zbiorniczkiem
Ok na razie jestem poza granicami kraju ale za dwa tygodnie biorę się za robotę i dam znać co i jak zaczne od termostatu dzięki za sugestie ?
-
[B6 AWX] Wyrzucania płynu chłodniczego zbiorniczkiem
Dokładnie tak jak piszesz Piotrsob1 przez ten zawór . A temperatura w normie 90C Tylko ta wskazówka od temperatury jak by pracowała 2mm do przodu 2mm do tyłu
-
[B6 AWX] Wyrzucania płynu chłodniczego zbiorniczkiem
Nie jeszcze nie zmieniałem Ale mam pytanie czy test na Co2 jest wiarygodny w 100%
-
[B6 AWX] Wyrzucania płynu chłodniczego zbiorniczkiem
Witam Mam problem z wyzucajoncym płynem przez zbiornik Test na obecność CO2 wykonałem trzy krotnie i trzykrotnie negatywny . A jeszcze się zmieniło to ze temperatura zawsze stała tak z 2 mm przed 90 c a teraz pracuje wskazówka raz na równo 90 nieraz 2 mm za I zastanawiam się co to może być za pomoc dziękuje z góry