Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adrian126pk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adrian126pk

  1. No a mi tylko chodziło o szpilki od głowicy te 10 stk czy mają podkładkę
  2. Witam jednak wydaje mi się że nie ma tam podkładek w AWX tu mam schemat http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4Q/2002/249/R/1/103/103045
  3. Dzięki za odpowiedz . Bo podczas demontażu nie zwróciłem uwagi czy były podkładki i zawiozłem do warsztatu regeneracyjnego A śruby nowe i podkładki kupic czy stare zamontować
  4. Witam mam pytanie czy w silniku AWX jak odkręcam głowice to pod szpilkami znajdują się podkładki Drugie pytanie czy muszę po montażu głowicy ustawiać na nowo wtryskiwacze? z góry dzięki
  5. Jeszcze mam taką ciekawostkę zauważyłem że jak jechałem szybko autostradom płynu nie wyrzuciło dopóki nie stanąłem w korku i tak dwa razy
  6. I jakie wartości powinny się pojawiać na manometrze ?? I gdzie go wpiąć w instalacje ??
  7. Ok na razie jestem poza granicami kraju ale za dwa tygodnie biorę się za robotę i dam znać co i jak zaczne od termostatu dzięki za sugestie ?
  8. Dokładnie tak jak piszesz Piotrsob1 przez ten zawór . A temperatura w normie 90C Tylko ta wskazówka od temperatury jak by pracowała 2mm do przodu 2mm do tyłu
  9. Nie jeszcze nie zmieniałem Ale mam pytanie czy test na Co2 jest wiarygodny w 100%
  10. Witam Mam problem z wyzucajoncym płynem przez zbiornik Test na obecność CO2 wykonałem trzy krotnie i trzykrotnie negatywny . A jeszcze się zmieniło to ze temperatura zawsze stała tak z 2 mm przed 90 c a teraz pracuje wskazówka raz na równo 90 nieraz 2 mm za I zastanawiam się co to może być za pomoc dziękuje z góry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.