Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adrian126pk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tylko błąd ciągle powraca Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number
  2. Wchodzę w 08 Klima -10 Adaptacja -Kanał 81 -PIN 26467-Testuj - i zapisz . I rzadko zdarza się żeby można było zapisać zazwyczaj jest ciemno szare "save" A jak zapisze się to i tak jest w rubrykach 0
  3. Wymieniłem sobie klimatronik i dołożyłem wiązkę do granych siedzeń . Ale problem taki że nie mogę za "Chiny " przyuczyć vinu w nowym klimatroniku. A druga sprawa może ktoś wie gdzie podłączyć brązowo czarny kabel od kostki zielonej ? .
  4. Nie sprawdzałem , ale sprawdzę dziękuje za sugestie
  5. Witam mam taki problem wymieniłem z 4 lata temu łożyska wszystkie i problem w tym ze od tamtego czasu , w prawym kole wymieniłem łożysko jeszcze 2 razy i teraz 3 raz huczy . Dodam ze za pierwszym razem kupiłem łożyska skf następnie Kamoka i ostatnie meyle . I proszę o pomoc bo ile można wymieniać jedno łożysko .
  6. Witam ponownie , i dziękuje za pomoc . Problem rozwiązany okazało się ,że było tylko 10 g czynnika . A dlatego , że pan mechanik który miał samochód i stwierdził ze w tym kompresoże , nie ma sprzęgła zrywalnego , naciskając na zawór od wysokiego ciśnienia , wypuścił gaz z instalacji . Dlatego mimo zmienionego sprzęgła ,naprawie wiązki i sprawdzeniu dosłownie wszystkiego, nie działała i nie załączają wentylatora bo nie było czynnika . jeszcze raz dzięki za pomoc
  7. Robiłem test wentylatora przez vcds i wentylator się załącza podczas testu
  8. Witam Ja posiadam kompresor Nissens , i sprzegło zrobione ,a klima dalej nie działa w vag brak błędów . A i jeszcze jedno wentylator się nie załącza . przewód jeden od dyszy dławiącej do parownika jest bardzo zimny , lecz drugi przewód jest ciepły . Nie wiem gdzie dalej szukać
  9. Dzięki za odpowiedz . Powiem tak mechanik oglądał sprężarkę i powiedział mi , że u mnie sprzęgła niema , co mnie bardzo zdziwiło na pampersie też nie ma nic bo jak patrzę od czoła na kompresor jest tylko śruba na klucz 10 i trzy śruby na bokach na małego imbusa , niema żadnych elementów koło pasowe się obraca a środek stoi
  10. Witam mam problem z klimatyzacja . Klimatyzacja nie załącza się , brak napięcia na kostce idącej do sprężarki , dodam ze sprawdziłem kable , sprzęgła zrywalnego chyba w niej niema . Błędy są tylko potencjometrów v107 i v113 nie wiem gdzie szukać , dlatego zwracam się z prośba do was
  11. witam mam problem z kodowaniem pełnego fis i tempomat , problem polega na tym że , w grupie 16 nie chce mi zakodować zmieniam z 00012 na 00042 i nie zmienia się nic . Dodam ,że moduł też został zmieniony i zakodowany pomyślnie . proszę o pomoc
  12. Kolego miałem to samo uszczelniacze zaworowe i wytarta szklanka zaraz będzie dudnienie z filtra sprawdź to bo ja tak jeździłem i musiałem wymienić tez wałek
  13. Witam mam zmieniarkę blaupunkt i chciał bym ja podłączyć do radia concert 2 lecz radio jej nie wykrywa a kostka pasuje od zmieniarka prosze o pomoc
  14. Fido przepraszam za błąd jeżeli tak aż Ciebie to razi a problem rozwiązany kabel brązowo czarny idący od mikrostyku do modułu komfortu do pierwszej wtyczki i właśnie w tej wtyczce pęk bolczyk wystający z modułu i bolczyk wziąłem z innego auta i wlutowalem wszystko pięknie działa dzieki
  15. Chodzi o te przewody które idą przez ten łącznik między klapa a karoseria u mnie jest ich 10 bodajże auto to sedan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.