-
Jak przyuczyć VIN po wymianie klimatronika w Audi A4 B6?
Tylko błąd ciągle powraca Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number
-
Jak przyuczyć VIN po wymianie klimatronika w Audi A4 B6?
Wchodzę w 08 Klima -10 Adaptacja -Kanał 81 -PIN 26467-Testuj - i zapisz . I rzadko zdarza się żeby można było zapisać zazwyczaj jest ciemno szare "save" A jak zapisze się to i tak jest w rubrykach 0
-
Jak przyuczyć VIN po wymianie klimatronika w Audi A4 B6?
Wymieniłem sobie klimatronik i dołożyłem wiązkę do granych siedzeń . Ale problem taki że nie mogę za "Chiny " przyuczyć vinu w nowym klimatroniku. A druga sprawa może ktoś wie gdzie podłączyć brązowo czarny kabel od kostki zielonej ? .
-
Ciagle psujące się łożysko
Nie sprawdzałem , ale sprawdzę dziękuje za sugestie
-
Ciagle psujące się łożysko
Witam mam taki problem wymieniłem z 4 lata temu łożyska wszystkie i problem w tym ze od tamtego czasu , w prawym kole wymieniłem łożysko jeszcze 2 razy i teraz 3 raz huczy . Dodam ze za pierwszym razem kupiłem łożyska skf następnie Kamoka i ostatnie meyle . I proszę o pomoc bo ile można wymieniać jedno łożysko .
-
Problem z klimatyzacja
Witam ponownie , i dziękuje za pomoc . Problem rozwiązany okazało się ,że było tylko 10 g czynnika . A dlatego , że pan mechanik który miał samochód i stwierdził ze w tym kompresoże , nie ma sprzęgła zrywalnego , naciskając na zawór od wysokiego ciśnienia , wypuścił gaz z instalacji . Dlatego mimo zmienionego sprzęgła ,naprawie wiązki i sprawdzeniu dosłownie wszystkiego, nie działała i nie załączają wentylatora bo nie było czynnika . jeszcze raz dzięki za pomoc
-
Problem z klimatyzacja
Robiłem test wentylatora przez vcds i wentylator się załącza podczas testu
-
Problem z klimatyzacja
Witam Ja posiadam kompresor Nissens , i sprzegło zrobione ,a klima dalej nie działa w vag brak błędów . A i jeszcze jedno wentylator się nie załącza . przewód jeden od dyszy dławiącej do parownika jest bardzo zimny , lecz drugi przewód jest ciepły . Nie wiem gdzie dalej szukać
-
Problem z klimatyzacja
Dzięki za odpowiedz . Powiem tak mechanik oglądał sprężarkę i powiedział mi , że u mnie sprzęgła niema , co mnie bardzo zdziwiło na pampersie też nie ma nic bo jak patrzę od czoła na kompresor jest tylko śruba na klucz 10 i trzy śruby na bokach na małego imbusa , niema żadnych elementów koło pasowe się obraca a środek stoi
-
Problem z klimatyzacja
Witam mam problem z klimatyzacja . Klimatyzacja nie załącza się , brak napięcia na kostce idącej do sprężarki , dodam ze sprawdziłem kable , sprzęgła zrywalnego chyba w niej niema . Błędy są tylko potencjometrów v107 i v113 nie wiem gdzie szukać , dlatego zwracam się z prośba do was
-
Problem z kodowaniem FIS
witam mam problem z kodowaniem pełnego fis i tempomat , problem polega na tym że , w grupie 16 nie chce mi zakodować zmieniam z 00012 na 00042 i nie zmienia się nic . Dodam ,że moduł też został zmieniony i zakodowany pomyślnie . proszę o pomoc
-
[B6 1.9 TDI] Pompowtrysk - przyczyna wibracji ?
Kolego miałem to samo uszczelniacze zaworowe i wytarta szklanka zaraz będzie dudnienie z filtra sprawdź to bo ja tak jeździłem i musiałem wymienić tez wałek
-
Podłączenie zmieniarka do concert 2
Witam mam zmieniarkę blaupunkt i chciał bym ja podłączyć do radia concert 2 lecz radio jej nie wykrywa a kostka pasuje od zmieniarka prosze o pomoc
-
Pytanie związane z wiązką
Fido przepraszam za błąd jeżeli tak aż Ciebie to razi a problem rozwiązany kabel brązowo czarny idący od mikrostyku do modułu komfortu do pierwszej wtyczki i właśnie w tej wtyczce pęk bolczyk wystający z modułu i bolczyk wziąłem z innego auta i wlutowalem wszystko pięknie działa dzieki
-
Pytanie związane z wiązką
Chodzi o te przewody które idą przez ten łącznik między klapa a karoseria u mnie jest ich 10 bodajże auto to sedan
Adrian126pk
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta