-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam, Jestem w trakcie robienia upgradu na 345 przód, 330 tyl. Jakiej firmy dać tarcze a jakiej klocki, Powiedzmy, że budżet na tarcze przód to +/- 1k, tył 700zł, klocki po 300zł. Co byście polecili?
-
Bi LED w A4 B6
@daro84.pl Ile byś chciał za przerobienie bi xenona na bi led?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie, Chodzi mi tylko o kod lakier, będę bardzo wdzięczny/ WVWZZZ6NZTY177066
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
@przem8 A czy ciśnienie w magistrali olejowej też może mieć na to wpływ? Jak ocenić organoleptycznie, czy napinacz z fazatorem jest uszkodzony? Pomijając to, że słyszy się łańcuch?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
@JarekST202 Tak na nowym napinaczu, Obecnie jest wsadzony chinol i strasznie słychać łańcuch. Ale w grupie 93 jest 5CF, Nie mam pojecia co jest nie tak, w przyszłą sobotę spróbuję jeszcze wsadzić stary napinacz febi.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Cześć, Proszę o informację, czy udało Ci się rozwiązać problem z odczytem w grupie 93? Ja walczę z tym już trochę i wacha mi się od wartości 4 do 10, Sprawdzałem już prawie wszystko, dziś wymieniam napinacz na nowy. Może przyczyna leży gdzie indziej?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ8E94A043363
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów.
Wyjeżdże ten bak i zaleję z circle k 98 i zrobię logi, Chociaż wczoraj też robiłem logi i wyszły zupełnie inaczej. http://vaglogi.pl/log-002_033_Lm68e2.html http://vaglogi.pl/log-003_020_463oj.html
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów.
Ale to samo paliwo by miało takie znaczenie wcześniej było tankowane BP98, teraz jeźdzę na Shell 100. Dziwna sprawa z tą przepływką, ma może z pół roku, jutro ogarnę nowy filtr powietrza, może coś pomoże.
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów.
@Łukasz13 Mógł bym Cie prosić o zerknięcie na te logi, z autem nie było nic robione po za zmianą paliwa na to od żółtych. http://vaglogi.pl/log-002_033_Wh2n6.html http://vaglogi.pl/log-003_020_Eeg6p.html http://vaglogi.pl/log-115_118_fL77iCJ.html
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów.
@Łukasz13 Nie, nie był sprawdzany, Żeby go sprawdzić, auto na podnośnik, czy jest jakaś inna możliwość?
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów.
Zawór DV też był wymieniany, Muszę sprawdzić kompresję, oraz poduszki pod silnikiem :(
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów.
Tak, dolot był sprawdzany i nie było nieszczelności. Tak, tankuję na pb98, Jakieś 2 - 3 miesiące temu, miałem problem z opaleniem i została wymieniona cała pompa paliwa z delphi
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów.
Tak boscha. Tu jest temat z logami ze starym przepływomierzem.
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów.
@bartez90 Przepływomierz założony nowy jakieś 4 miesiące temu, świece wymienione z 6 - 7k km temu, wymienione na NGK PFR6Q
smashgoor
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta