maziar91

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia maziar91

Reputacja

1. super dzieki Moze sie uda cos rozkminić
  2. O jej , jak by bylo Nam a szczególnie Mojemu była bym Ci mega wdzięczną ? Termin mamy na 21.07.2018 Godzina na 15 , ale chciałabym byście byli już przed 14 w Gorzowie Wielkopolskim a następnie sie udać na godzinę 15 do Skwierzyny wszyscy razem :d tam wlasnie mamy ślub bardziej dokladnie bym ci powiedziala na jakis wiadomosciach czy cos
  3. Cześć , mam nadzieje ze dlugo tu zagoszcze mimo , ze jestem kobietą a tu przewaznie pewnie sami faceci ;D Ale to nic dobrych rad od was tez beda przydatne Pozdrawiam
  4. Czołem drużyno fanów Mam dla was mała wiadomość Otóz za miesiąc fanatyk Audi , czyli mój przyszly mąż się ze mną zeni Ale nie o tym mowa Chce mu zrobić miły prezent - czyli taki spot weselny z waszymi autkami , Wami i dzwiękiem maszyny:D Ślub w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego Bylo by Mi jako kobiecie miło jak bym mogla na was liczyc Da rade połaczyć sily w ciagu miesiąca ?:)
  5. Czołem drużyno fanów Mam dla was mała wiadomość Otóz za miesiąc fanatyk Audi , czyli mój przyszly mąż się ze mną zeni Ale nie o tym mowa Chce mu zrobić miły prezent - czyli taki spot weselny z waszymi autkami , Wami i dzwiękiem maszyny:D Ślub w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego Bylo by Mi jako kobiecie miło jak bym mogla na was liczyc Da rade połaczyć sily w ciagu miesiąca ?:)
  6. maziar91

Spot weselny :)

Czołem drużyno fanów Mam dla was mała wiadomość Otóz za miesiąc fanatyk Audi , czyli mój przyszly mąż się ze mną zeni Ale nie o tym mowa Chce mu zrobić miły prezent - czyli taki spot weselny z waszymi autkami , Wami i dzwiękiem maszyny:D Ślub w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego Bylo by Mi jako kobiecie miło jak bym mogla na was liczyc Da rade połaczyć sily w ciagu miesiąca ?:) LICZĘ NA WAS !!