Panowie muszę się pochwalić od 2 miesięcy chodziło mi pogłowie wymiana wydechu plany były na podwójny od 1.8t ale udało się dostać dedykowanego remusa używke + dokładka sline w czarną perłę
No to fajnie kolego, własnie w swojej b7 muszę zobaczyć czy nie mam tej poduchy do wymiany bo coś mi czasami lewarek dziwnie lata i strasznie drży. Przy okazji pochwale się, że ja u siebie będę montował dedykowany wydech końcowy remusa. Również pozdrawiam
Siemka mam możliwość przeszczepienia układu wydechowego od kata do końca na 2 strony od 1.8t bexa. Moje pytanie brzmi czy wszystko będzie pasowało p&p i czy wydech nie będzie zbyt głośny np po tej modyfikacji mógłby się ktoś wypowiedzieć?
Witam, mam problem z podłokietnikiem od drzwi kierowcy w miejscu łączenia się skóry z plastikowym uchwytem zaczyna odchodzić skóra i tak sie zastanawiam czy to się odkleiło czy wyskoczyło z jakiś zatrzasków próbowałem to jakoś wczepić ale cały czas odchodzi. Miał ktoś taki problem? Wystarczy to rozkręcić i próbować jakoś wczepić czy skleić jakieś sugestie ?