Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarek99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czarek99

  1. Tak kolego jeśli zasilisz tylne głośniki przez radio będą grały tak jak przód niestety stracisz subwoofer. W tedy będziesz miał połączenie takie jak w przypadku audic które wyszły ori bez radia tak jak moje b7
  2. U pana Szymona ? Moja już doszła tylko czekam na wiązkę od kaja żeby podłączyć i działam w sobotę . Powiem szczerze, że warto czekać
  3. U mnie w b7 jak padł moduł to miałem podobny oznaki padło sterowanie szybami/ brak reakcji na pilot tj. otwieranie zamykanie itd.
  4. Ładna sztuka widać po fotelach, że nie zjeżdżona
  5. Zderzak czy tam dokładkę i tak musisz zmienić nie wiem jakie są ceny takich wydechów bo nie mam b9 ale może spróbuj się dowiedzieć jakie ceny nowych wydechów z kwasówki np filmy proex albo jakies mg jest dużo takich firm które zrobią ci wydech taki jaki potrzebujesz głośny/cichy basowy na jedną strone na 2 itd
  6. Wczoraj wyjmowałem tunel bo przerabiam na 2 din i też mam wiązke z tą niebieską kostką czy to oznacza, że wystarczy kupić przełącznik i stacyjke do schowka i będzie chulać ?
  7. Kupione odemnie zostalo przerobione z passata. Sam osobiscie mam zrobione pokretlo z a3 ktore jest p&p i tez po przekreceniu jest scisniete z jednejnstrony a z drugiej luka niestety jak sie poprawia fabryke to tak jest Ps. W niedalekiej przyszlosci tez bede montowal androida tego na wzor rnse to dam znac jak z jakoscia dzwiekiem itd. Aktualnie mam pioneera jeszcze japonskiego i bije na glowe rnse i inne conncerty wiec bede mial dobre porownanie
  8. Panowie mam pelny fis oraz tempomat chce zapodac kiere z a8 d3 z okragla poducha czteroramienna czy wystarczy kiera poducha tasma 12 pin oraz okablowanie poduszki czy, cos jeszcze?
  9. tak tutaj masz filmik gosciu mowi krok po kroku akurat w b6 zmienia kiere na ta z b7
  10. Czarek99 odpowiedział(a) na knapior temat w 2.0
    Biała para się nie przejmuj u mnie też występuje jak jest dużo wilgoci/krótkie trasy oraz zimą najwięcej.
  11. Jestes pewny ze 1 opcja 64 gb 8 rdzeni nie obsluguje kamery cofania czy tylko jej nie ma w zestawie bo ja juz zgupialem
  12. Pozniej juz ogarnolem nie wiedzialem o co chodzi z tym car play i obd 2 ale to raczej mi nie potrzebne ale dzieki
  13. Witam zamierzam założyć u siebie 2 din kompletuje graty w sumie mam wszytko oprócz radia podaba mi sie ten model ala rns-e która wersje kupić ? Tutaj podaje linka 4GB DSP 2 Din GPS z systemem Android 10 samochodowy odtwarzacz DVD odtwarzacz radiowy dla Audi A4 B8 S4 B6 B7 RS4 8E 8H B9 siedzenia Exeo2002 2008 Multimeida nawigacji|Samochodowe odtwarzacze multimedialne| - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com Oczywiście wiem, że 64gb pamieci 4gb ramu i 8 rdzeni tylko są 4 rodzaje tego i mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym się one różnią nie licząc ceny ?
  14. Ok dzięki niestety mam fabrycznie iso tylko 2 kostki teraz trzeba rzeźbić ale dam radę. Pozdrawiam.
  15. Cześć u siebie w aucie nie mam podpiętego canu. Wiem że w liczniku to piny 19 i 20 oraz że wymaga kodowania. Wiem też, że can odpowiada za wyświetlanie informacji na fisie oraz sterowanie kierownicy. Chciałbym się dowiedzieć czy steruje również podświetleniem klawiszy w radiu ? Ponieważ z fabryki auto wyszło z standardem iso i tam jest oddzielny kabel pomarańczowy do podświetlenia radia. Moje pytanie brzmi czy po podłączeniu cana i podłączeniu radia jakiegoś ori to can steruje tym podświetleniem i ten pomarańczowy kabel mam po prostu odłączyć i zabezpieczyć przed zwarciem ?
  16. Temat do zamknięcia kwestie zasilania ogarnolem
  17. Mam wlozone radio pioneera jeszcze japonskie z 2005 roku. Po wuposazeniu wiem ze gosciu co konfigurowal ta audice wybral sobie wersje bez radia bo nawet ta ramke pod 1din mam ze srebrnym paskiem czyli ori ramka i nie mam przejściówka wek zeby podlaczyc radio na iso tylko ori mam standard iso czyli 2 kostki
  18. Witam moje pytanko dotyczy zalozenie takiego androida jak w tytule. Niestety moje auto ori wyjechalcz fabryki bez radia oraz bez suba mam 8 glosnikow nokii 2 kostki od radia zasilajaca oraz sygnalowa do glosnilow. Moje pytanie brzmi czy ktos podlaczal pod taki zestaw takie radio czy podejdzie p&p czy trzeba cos kombinowac z instalacja? Dodatkowo podlaczenie info na fisie wystarczy podlaczyc tylko 2 przewody jak w przypadku rnse?
  19. Bedzie pasowal z 1.8t do 2.0 potrzebujesz wydechu do kata, oslon termicznych na druga strone jesli chcesz zrobic po bozemu uchwyt do wydcehu z drugiej strony no i oczywiscie zderzak na 2 koncowki. Tu jest poradnik tyle ze w 1.9 tdi i wydech od 2.5 ale w benzynach jest podobnie i bez przedluzania wydechu
  20. Ten sam wydech różnice mogą być w stosunku modelu b7 i b6 nie wiem jak w altach ale w 1.8t w przypadku b7 układ wydechowy jest trochę dłuższy
  21. łatwo porysować ale jak z wyglądem i czy rzeczywiście nie było widać, że są 2 warstwy tej ramki po jej naklejeniu ?
  22. Witam zakładaliście bądź znacie kogoś kto to zakładał na chrom kierownicy AUDI RAMKA NA KIEROWNICE CHROM JAK ORYGINAŁ 8837329550 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 69,99 zł - AUDI RAMKA NA KIEROWNICE CHROM JAK ORYGINAŁ (8837329550). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! ? jak to wygląda macie jakąś opinie ?
  23. Siemka wszystkim zaglądającym na forum mam na imię Czarek mieszkam pochodzę z okolicy Łęczycy spod Łodzi. Na forum trochę się już udzielałem ale jakoś nie było okazji się przywitać.
  24. Fajna sztuka masz jeszcze fabryczny autoalarm
  25. Witam czy przy takiej wymianie wystarczy odkrecic moja kierownice odlaczyc przykrecic nowa i podlaczyc poduszke? Moja jest bez multi nowa bedzie tez bez multi oczywiscie z poduszka czy stara tasma do poduchy bedzue pasowac czy bedzie trzeba cos zmieniac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.