Treść opublikowana przez Czarek99
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Ten grill to ori rs4 czy cos innego? Bo jak z rsa to chyba nie podpasi pod zderzak dtm Edit. Już widzę, ze to nie ori. Masz jakiś namiar na ten grill?
-
Jakie żarówki LED H7 do świateł długich?
Masz rację ale każdy to robi to na swoją odpowiedzialność jednemu się upiecze drugiemu nie i tyle . Co nie zmienia faktu, że nawet źle ustawione światło oślepiają dodatkowo kolega chce wrzucić na światła długie wiec raczej jak nie będzie ich używał w dużym ruchu miejskim ... Zresztą szkoda się sprzeczać o takie pierdoły każdy zrobi jak będzie uważał . Zdrowych wszystkim i wesołych bo o to ostatnio ciężko ...
-
Jakie żarówki LED H7 do świateł długich?
Nie napisałem, że tak uważasz natomiast akurat w tym poście się czepiasz człowieka. Czemu nie szukasz po postach ludzi co założyli tematy i im głowy nie suszysz ?
-
Jakie żarówki LED H7 do świateł długich?
Czepiają się ludzi którzy tylko polecają co warto kupić co się nie spali po 2km a tutaj na forum ile ludzi w dziale montują bileda albo bixenon bez samopoziomu i jest git tak dalej do przodu czasami polecam się zastanowić zanim zaczniecie dyskusje bez sensu ...
-
Jakie żarówki LED H7 do świateł długich?
Promotor light devices
-
A4 B7 1.8T BFB Q GRAY
Ale nie dopiszesz do benzyny samego wyswietlacza tez sie nie da wymienic. Chyba ze o czyms nie wiem...
-
A4 B7 1.8T BFB Q GRAY
Kolego w jakim celu kupiles licznik z diesla?
-
A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)
Oj tak większość jak nie wszystkie nowe auta z tymi ledami i taka walą po oczach na górkach, mostach czy innych dziurach.
-
Błękitna kura(Skoda Octavia).
Fajnie wygląda autko. Przód robi robotę Audio zawsze można wymienić i podziałać coś z wyciszeniem Powodzenia i szerokości
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Jeśli masz swój klimatronik to przełóż po prostu obudowe i przyciski z b7 do b6 i tyle
-
Jakie najlepsze głośniki
pasuję p&p głównie chodzi mi o wysoko tonowe czy pasują w ori gniazda w boczki ?
-
Montaż roletek w tylne drzwi AVANT
Hej kolego nadal jestes chetny na zamiane?
-
Wymiana przednich lamp.
Ja będę montował te moim zdaniem wyglądają lepiej i chyba już nie ma problemu z spalonymi diodami led ostatnio gościu wystawił na olx po 2 latach użytkowania i wszystko sprawne na yt też czy w a6 czy a3 ludzie polecają REFLEKTORY LAMPY AUDI A4 B7 04-09 LED TUBE LIGHTS RUDA ŚLĄSKA - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz REFLEKTORY LAMPY AUDI A4 B7 04-09 LED TUBE LIGHTS z RUDA ŚLĄSKA na Allegro.pl, za 1279 zł w kategorii {Oświetlenie} - {Lampy przednie i elementy}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę...
-
Roletki tylnych drzwi
Masz racje maja inne numery i sa troszke inaczej wyprofilowane
-
Roletki tylnych drzwi
Hej mam okazje kupic boczki z tylnymi roletkami pytanie czy, boczki z avanta pasuja do sedana? Oraz czy kształt roletki jest taki, sam jak w avancie?
-
Tlumik koncowy basowy przelotowy A4B6 2.0 130
Niedługo będę miał do sprzedania końcowy tłumik remusa dedykowany do b6/b7 1.6/2.0 benzyny
-
Składanie lusterek POMOC
nie masz opcji składania lusterek więc nic w komputerze nie ustawisz
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Dobra robota, wyglada całkiem dobrze
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Masz racje robią robotę szkoda, że już nie dostępne ;/
-
Kierownica multi wariuje?
Witam dzisiaj znajomy zakodowal mi kiere z a8 d3 przedlift wspolgra z radiem android. Moim zdaniem jakos dziwnie dziala to sterowanie tj. żeby przełączyć na nastepny utwór trzeba przekrecic rolke 2 razy w dół po czym na ekranie z 3-4 razy zmienia sie piosenka po czym dopiero wybiera sie nastepna. Z poslgaszaniem tez dziwnie raz podglasza tyle ile chce a raz o 2-lub wiecej kresek po uzyciu raz rolki. Nagralem filmik cos tam widac jak to dziala. Tak jest z tymi radia z androidem? A moze problem w przyciskach kierownicy, lub samo radio, decoder can bus jest uszkodzony prosze o wypowiedz ludzi z androidem jak u was to dziala. Dodam, ze lekko szelesci mi tasma ktora zalozylem ale podczas jazdy nawet jej nie slychac. https://youtu.be/ezCgZDXRiX8
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Lampy wyszly super samochod odrazu lepiej wyglada. Teraz masz bihalogen czy przerobiles na bixenon?
-
Szwedzkie 1.8T AVJ quattro
Ładna sztuka akumulator exide myślę, że jest ok kupiłem auta z tym akumulatorem jest z 15r jeżdżę 7km rano i po południu codziennie nie licząc niedzieli i co drugą sobotę i się sprawdza ładowałem może ze 2 razy tylko dlatego, że bawiłem się radiem czy coś podobnego A co do spryskiwaczy sam myślę nad mgiełkowymi ale jakoś zawsze nie po drodze
-
Kierownica A8 d3 do A4 b8
Taśma zostaje twoja jeśli masz w kierze multi jeśli nie to musisz zmienić.
-
[Radio]Zasilenie tylne głośniki bezpośrednio przez radio
nie będziesz mostkował tylko podłączał pod wolne wyjścia radia więc nic się nie spali nie wiem czemu kolega mówi o mostkowaniu skoro każde radio nie oem obsługuje 4x50 zazwyczaj według producenta ...
-
[Radio]Zasilenie tylne głośniki bezpośrednio przez radio
tak wychodziły wersje na pewno na Belgie mój akurat jest bez radia ori były tylko 2 kostki iso zasilająca i sygnałowa na głośniki przód tył nie było subba w półce i wzmacniacza. Aktualnie mam androida dedykowanego pod a4 całe szczęście on też napędza tylne głośniki jak zwykłe radio a nie te wzmacniacze