Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarek99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czarek99

  1. Ten grill to ori rs4 czy cos innego? Bo jak z rsa to chyba nie podpasi pod zderzak dtm Edit. Już widzę, ze to nie ori. Masz jakiś namiar na ten grill?
  2. Masz rację ale każdy to robi to na swoją odpowiedzialność jednemu się upiecze drugiemu nie i tyle . Co nie zmienia faktu, że nawet źle ustawione światło oślepiają dodatkowo kolega chce wrzucić na światła długie wiec raczej jak nie będzie ich używał w dużym ruchu miejskim ... Zresztą szkoda się sprzeczać o takie pierdoły każdy zrobi jak będzie uważał . Zdrowych wszystkim i wesołych bo o to ostatnio ciężko ...
  3. Nie napisałem, że tak uważasz natomiast akurat w tym poście się czepiasz człowieka. Czemu nie szukasz po postach ludzi co założyli tematy i im głowy nie suszysz ?
  4. Czepiają się ludzi którzy tylko polecają co warto kupić co się nie spali po 2km a tutaj na forum ile ludzi w dziale montują bileda albo bixenon bez samopoziomu i jest git tak dalej do przodu czasami polecam się zastanowić zanim zaczniecie dyskusje bez sensu ...
  5. Promotor light devices
  6. Ale nie dopiszesz do benzyny samego wyswietlacza tez sie nie da wymienic. Chyba ze o czyms nie wiem...
  7. Kolego w jakim celu kupiles licznik z diesla?
  8. Oj tak większość jak nie wszystkie nowe auta z tymi ledami i taka walą po oczach na górkach, mostach czy innych dziurach.
  9. Fajnie wygląda autko. Przód robi robotę Audio zawsze można wymienić i podziałać coś z wyciszeniem Powodzenia i szerokości
  10. Jeśli masz swój klimatronik to przełóż po prostu obudowe i przyciski z b7 do b6 i tyle
  11. pasuję p&p głównie chodzi mi o wysoko tonowe czy pasują w ori gniazda w boczki ?
  12. Hej kolego nadal jestes chetny na zamiane?
  13. Czarek99 odpowiedział(a) na Jenot71 temat w Audi A4 B7
    Ja będę montował te moim zdaniem wyglądają lepiej i chyba już nie ma problemu z spalonymi diodami led ostatnio gościu wystawił na olx po 2 latach użytkowania i wszystko sprawne na yt też czy w a6 czy a3 ludzie polecają REFLEKTORY LAMPY AUDI A4 B7 04-09 LED TUBE LIGHTS RUDA ŚLĄSKA - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz REFLEKTORY LAMPY AUDI A4 B7 04-09 LED TUBE LIGHTS z RUDA ŚLĄSKA na Allegro.pl, za 1279 zł w kategorii {Oświetlenie} - {Lampy przednie i elementy}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę...
  14. Masz racje maja inne numery i sa troszke inaczej wyprofilowane
  15. Czarek99 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Hej mam okazje kupic boczki z tylnymi roletkami pytanie czy, boczki z avanta pasuja do sedana? Oraz czy kształt roletki jest taki, sam jak w avancie?
  16. Niedługo będę miał do sprzedania końcowy tłumik remusa dedykowany do b6/b7 1.6/2.0 benzyny
  17. nie masz opcji składania lusterek więc nic w komputerze nie ustawisz
  18. Masz racje robią robotę szkoda, że już nie dostępne ;/
  19. Witam dzisiaj znajomy zakodowal mi kiere z a8 d3 przedlift wspolgra z radiem android. Moim zdaniem jakos dziwnie dziala to sterowanie tj. żeby przełączyć na nastepny utwór trzeba przekrecic rolke 2 razy w dół po czym na ekranie z 3-4 razy zmienia sie piosenka po czym dopiero wybiera sie nastepna. Z poslgaszaniem tez dziwnie raz podglasza tyle ile chce a raz o 2-lub wiecej kresek po uzyciu raz rolki. Nagralem filmik cos tam widac jak to dziala. Tak jest z tymi radia z androidem? A moze problem w przyciskach kierownicy, lub samo radio, decoder can bus jest uszkodzony prosze o wypowiedz ludzi z androidem jak u was to dziala. Dodam, ze lekko szelesci mi tasma ktora zalozylem ale podczas jazdy nawet jej nie slychac. https://youtu.be/ezCgZDXRiX8
  20. Lampy wyszly super samochod odrazu lepiej wyglada. Teraz masz bihalogen czy przerobiles na bixenon?
  21. Ładna sztuka akumulator exide myślę, że jest ok kupiłem auta z tym akumulatorem jest z 15r jeżdżę 7km rano i po południu codziennie nie licząc niedzieli i co drugą sobotę i się sprawdza ładowałem może ze 2 razy tylko dlatego, że bawiłem się radiem czy coś podobnego A co do spryskiwaczy sam myślę nad mgiełkowymi ale jakoś zawsze nie po drodze
  22. Taśma zostaje twoja jeśli masz w kierze multi jeśli nie to musisz zmienić.
  23. nie będziesz mostkował tylko podłączał pod wolne wyjścia radia więc nic się nie spali nie wiem czemu kolega mówi o mostkowaniu skoro każde radio nie oem obsługuje 4x50 zazwyczaj według producenta ...
  24. tak wychodziły wersje na pewno na Belgie mój akurat jest bez radia ori były tylko 2 kostki iso zasilająca i sygnałowa na głośniki przód tył nie było subba w półce i wzmacniacza. Aktualnie mam androida dedykowanego pod a4 całe szczęście on też napędza tylne głośniki jak zwykłe radio a nie te wzmacniacze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.