-
ambrozy212 obserwuje zawartość Audi A4 B6 1.6 dusi się na zimnym
-
Audi A4 B6 1.6 dusi się na zimnym
Witam, mam problem od paru dni. A mianowicie po całej nocy stania na dworze auto mogę ledwo odpalić. Po "odpaleniu" auto faluje na obrotach między 700 a 300. W końcu jak go odpalę i chce ruszyć to się dławi i ma słaba reakcje na gaz. Gdy auto juz pochodzi z 5 minut wszystko działa idealnie. Jakieś sugestie co może być przyczyną albo co sprawdzić mogę? 1.6 benzyna 2003r bez gazu
-
Jak zamontować
Witam, kupiłem sobie radio w mediaexpert do mojej audi, podłączam wszystko co mam do podłączenia i radio się nie włącza. Radio to Blaupunkt Tokyo 110. Radio inne nieoryginalne działa. Nie wiem co potrzebujecie, żeby zdiagnozować mój problem, także czekam Pozdrawiam.
-
Problem z radiem nie fabrycznym.
Przeleciałem 13 stron i nic nie znalazłem, może mógłbyś pomóc w szukaniu?
-
Problem z radiem nie fabrycznym.
Witam, jestem świeżakiem jeżeli chodzi o elektrykę itp. Kupiłem autko wczoraj, ale działa tylko głośnik od strony pasażera i pod szybą przednią. Od kierowcy i cały tył nie działa. Radio oczywiście chciałem zmienić z względu na to, że nie ma wejścia AUX. Więc mam drugie, ale tam po podłączeniu wszystkiego co jest możliwe, działa wysuwanie płyty, a radio się nie załącza. Sprawdzałem bezpieczniki, ale jest wszystko okej. Mam wejście w radiu tylko na czarną i brązową kostkę, które są obok siebie i na antenę. Chciałem dodać filmik, ale za dużo Mb ma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, cześć! Jestem od wczoraj dumnym posiadaczem A4 B6 w sedanie ?
ambrozy212
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta