Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur3377

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam potrzebuję dobrych żarówek w5w led ,miałem z allegro 2 komplety ale po paru miesiącach robiła się dyskoteka Za odpowiedż dziękuje i pozdrawiam
  2. Cześć mam pytanie ten wzmacniacz co jest nad tylną szybą w b6 sedan są tam 3 podłączenia do tego cuda to masa i 2 złącza Fakra. Te dwie wtyczki Fakra to na czym polega te podłączenie?co to zasilanie i powrót czy coś innego.Przepraszam za głupie pytanie ale proszę o opis. Dziekuję i pozdrawiam
  3. Ok będę miał trochę czasu to wrzucę foto ale dodam ze moje auto to golas mam tylko szybu elektryczne z przodu i nic po za tym i z tego co wiem to nie miał nic wcześniej.
  4. Witam Panowie od nie dawna podczas czyszczenia podszybia zauważyłem przy aku od strony plusa jak i minusa leci dodatkowy przewód z bezpiecznikiem oczywiście na plusie, dodam że to chyba nie fabrycznie zrobione.Pytanie moje brzmi żeby się dowiedzieć od czego to jest może wyjmę ten bezpiecznik,ale z drugiej strony boje się żebym czegoś nie zpindolić Co wy o tym myślicie ?....Za odpowiedż wielkie dzięki
  5. Witam Panowie nie mam wyobrażenia jak to może wygląda i czy to ma sens do jasnego metalika dodać chcę nakładki na nadkola chrom nakładki na lusterka chrom i płetwę na dach.Widziałem na Bordo metalic po prostu cudownie to wyglądało Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
  6. Artur3377 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  7. Ok wielkie dzięki myślałem że jak w Lanosie to miałem to w Audi to standard ?
  8. Witam mam autko od 3 miesięcy i jak na razie śmiga mi bez problemu jest stare bo z 2001 roku ale jare hehe.No ale jak to w starym aucie mam jedno spostrzeżenie nie ma kontrolki zapięcia pasów i dźwięku jak ich nie zapniesz.W sumie to mi nie przeszkadza ale pytanie czy to ktoś wyłączył czy po prostu niema. Dzięki za odpowiedź
  9. Jestem od nie dawna posiadaczem Audi A4B6 2.0 Auto uwiodło mnie swoją osobowością i postanowiłem o kupnie auta i tak się stało. Dziękuję za przyjęcie do grona i z góry przepraszam za głupie pytania,ale zaczyna dopiero raczkowanie z Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.