-
Dobre Postojówki led w5w
- Dobre Postojówki led w5w
Witam potrzebuję dobrych żarówek w5w led ,miałem z allegro 2 komplety ale po paru miesiącach robiła się dyskoteka Za odpowiedż dziękuje i pozdrawiam- Antena wzmacniacz nad tylną szybą
Dziękuję i pozdrawiam- Antena wzmacniacz nad tylną szybą
Cześć mam pytanie ten wzmacniacz co jest nad tylną szybą w b6 sedan są tam 3 podłączenia do tego cuda to masa i 2 złącza Fakra. Te dwie wtyczki Fakra to na czym polega te podłączenie?co to zasilanie i powrót czy coś innego.Przepraszam za głupie pytanie ale proszę o opis. Dziekuję i pozdrawiam- Dodatkowy bezpiecznik przy akumulatorze ?
Ok będę miał trochę czasu to wrzucę foto ale dodam ze moje auto to golas mam tylko szybu elektryczne z przodu i nic po za tym i z tego co wiem to nie miał nic wcześniej.- Dodatkowy bezpiecznik przy akumulatorze ?
Witam Panowie od nie dawna podczas czyszczenia podszybia zauważyłem przy aku od strony plusa jak i minusa leci dodatkowy przewód z bezpiecznikiem oczywiście na plusie, dodam że to chyba nie fabrycznie zrobione.Pytanie moje brzmi żeby się dowiedzieć od czego to jest może wyjmę ten bezpiecznik,ale z drugiej strony boje się żebym czegoś nie zpindolić Co wy o tym myślicie ?....Za odpowiedż wielkie dzięki- Chrom na Jasny metalik czy ma sens?
Witam Panowie nie mam wyobrażenia jak to może wygląda i czy to ma sens do jasnego metalika dodać chcę nakładki na nadkola chrom nakładki na lusterka chrom i płetwę na dach.Widziałem na Bordo metalic po prostu cudownie to wyglądało Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiamArtur3377 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe- Ikonka i dzwięk zapięcia pasów
Ok wielkie dzięki myślałem że jak w Lanosie to miałem to w Audi to standard ?- Ikonka i dzwięk zapięcia pasów
Witam mam autko od 3 miesięcy i jak na razie śmiga mi bez problemu jest stare bo z 2001 roku ale jare hehe.No ale jak to w starym aucie mam jedno spostrzeżenie nie ma kontrolki zapięcia pasów i dźwięku jak ich nie zapniesz.W sumie to mi nie przeszkadza ale pytanie czy to ktoś wyłączył czy po prostu niema. Dzięki za odpowiedź- Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem od nie dawna posiadaczem Audi A4B6 2.0 Auto uwiodło mnie swoją osobowością i postanowiłem o kupnie auta i tak się stało. Dziękuję za przyjęcie do grona i z góry przepraszam za głupie pytania,ale zaczyna dopiero raczkowanie z Audi