Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolprezes21

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolprezes21

  1. WItam udało sie odpowietrzyć. Poprzednio przy uszkodzonym termostacie weże były miękke mozna było otworzyć zbiorniczek robilo tylko "pss" i tyle teraz po dluższej jeżdzie węże górne twarde można scisnąć ale sa dosyć twarde gdy chce odkrecić zbiorniczek automatycznie podnosi się płyn do maksimum aż się przelewa. Płynu nie ubywa dalej wszystko ok czy to normalne czy tylko mi sie wydaje ze cos nie tak ? Dziekuje za odpowiedzi
  2. Dzięki wielke robiłem podobnym sposobem ale sie udało jeszcze coś tam delikatnie sie odzywa ale to juz szczegół Pozdrawiam
  3. Jakieś sposoby na odpowietrzenie sprawdzone można podać
  4. WItam. Dziś zmieniłem termostat na dedykowany Behr tm 3 105. Do tego odrazu na orginalny czujnik g62 ze znakami Audi Vw zielony. Wszystko poskładałem pięknie zalałem plynu a tu nagle bulgoczenie z układu jak by się gotował. Automatycznie ubyło płynu więc dolałem znów i znów aż po trasie odkreciłem korek wszystko wyleciało. Na blacie od 90 do 100 pokazuje wiatrak załącza glowica nowa pierscienie nowe jakieś 20 tys temu. Może ktoś poradzi. Dodam że wąż z dołu zimny na górze gorący. Może ktoś sie juz z tym spotkał...
  5. Jak koledzy piszą demotuj przepustnice i tyle odrazu przeczyścisz sam jestem po tym zabiegu nie dawno
  6. Dokładnie mam tą samą instalacje. Trasa z Pomorza do Hamar (Norwegia) ponad 900 KM średnie spalanie na poziomie 9.6 L LPG prędkość max 140. Nie rozumiem dlaczego każdy hejtuje ten silnik za słabą moc itp... Według mnie od 3 tyś jakoś jedzie wszystko odwdzięcza się bez problemową eksplantacją na lata pod warunkiem że ma się zadbany egzemplarz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.